۳ بهمن سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اطلاعیه و بیانیهدیدگاه | تعداد بازید : 564 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۲۹ اسفند ۱۳۹۰

روز جهانی مبارزه با استکبار

بسم الله الرحمن الرحیم

ونرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض ونجعلهم ائمه ونجعلهم الوارثین (القصص_۵)

سیزدهم آبان ماه یوم‌الله پرعظمتی است که همواره جانفشانی‌، ایثارگری و فداکاری ملت مسلمان ایران در راه پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و مبارزه با ظلم و استکبار را در اذهان تداعی می‌کند.

 تبعید حضرت امام خمینی (ره) از ایران به ترکیه در سال ۱۳۴۳ ، کشتار وحشیانه دانش آموزان مسلمانان و انقلابی در سال ۱۳۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار که همگی در سیزدهم آبانماه به وقوع پیوستند حوادثی مهم‌اند که هر یک به نوعی در پیروزی و تثبیت انقلاب اسلامی تاثیرگذار بوده‌اند. اما در این بین تسخیر لانه جاسوسی آمریکا که کانون فتنه‌انگیزی و توطئه استکبار جهانی محسوب می‌شد، از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

 دانشجویان پیرو خط امام با درک صحیح از برنامه‌ها و طرح‌های شیطانی آمریکا برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی، در این روز حرکتی تاریخ ساز را رقم زدند که امام امت از آن به عنوان انقلاب دوم تعبیر نمودند و به واقع این اقدام انقلابی فصلی تازه در مقاومت ملت ایران در برابر استکبار جهانی را رقم زد و پرده از تزویر و توطئه‌گری نظام سلطه علیه ملت‌های مظلوم و مستضعف جهان برداشت.

 نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، بار دیگر با خدای خویش پیمان می‌بندند در راه تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی که به رهبری  امام خمینی (ره) به وقوع پیوست، تمام همت خود را به کار خواهند بست و با تبعیت از رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای ( مد ظله العالی) این قافله را به سرمنزل مقصود یعنی استقرار حکومت عدل جهانی در سراسر گیتی رهنمون خواهند ساخت وبا حمایت از بیداری اسلامی وجنبش ملتها علیه حاکمیتهای استبدادی ،خواستار وحدت وانسجام ملتها خصوصا جوامع اسلامی هستیم.

برچسب ها:ارسال نظر: