۲۷ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 530 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۲۱ تیر ۱۳۹۱

ساخت بزرگترین مجتمع فرهنگی بین راهی جنوب استان

56465

 

مدیرکل اوقاف و امور خیریه سیستان و بلوچستان روز سه شنبه در این مراسم گفت: این مجتمع فرهنگی و رفاهی با عنوان حضرت ابوالفضل(ع) با هدف رفاه حال مسافران در زمینی به گستره ۲۰ هکتار در هشت کیلومتری محور ایرانشهر – خاش ساخته می شود.

حجت الاسلام’منصور هاشمی’ افزود: با توجه به فعال شدن جاده ترانزیتی چابهار – میلک و تردد تعداد زیاد مسافر ، این مسیر نیاز به مکان های رفاهی و استراحتگاه های بین راهی دارد.

وی ادامه داد: ۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای اتمام عملیات ساخت مجتمع فرهنگی، رفاهی و خدماتی بین راهی حضرت ابوالفضل(ع) طی دو سال آینده هزینه خواهد شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه سیستان و بلوچستان گفت: در این مجتمع مسجد، نمازخانه، سرویس بهداشتی، فضای سبز، پارک و استراحتگاه پیش بینی شده است.

امام جمعه ایرانشهر نیز در این مراسم اظهار داشت: ایجاد مجتمع های فرهنگی، رفاهی و خدماتی نقش مهمی در ترویج مسائل دینی بویژه اقامه نماز اول وقت دارد.

حجت الاسلام’محمدجواد عبدالهی’ افزود: مسافران با اقامت موقت در این مجتمع ها به آرامش روحی و تمدد اعصاب لازم برای ادامه مسیر دست خواهند یافت که نتیجه آن رانندگی با حوصله و کاهش آمار تصادفات است.

برچسب ها:

, , , ,ارسال نظر: