۲ بهمن سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهان, اخبار ویژهدیدگاه | تعداد بازید : 708 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۴ اسفند ۱۳۹۱

سخنرانی اخیر رهبر معظم انقلاب اتمام حجت بود

آیت الله سلیمانی

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان گفت: سخنرانی اخیر رهبر معظم انقلاب برای مسوولان اتمام حجت بود بر همین اساس افرادی که در مسیر اشتباه قرار گرفتند باید با تواضع در برابر ملت و نظام بار دیگر در مسیر اطاعت از ولایت فقیه حرکت کنند.

آیت الله سلیمانی اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در سخنرانی اخیرشان در جمع مردم آذربایجان شرقی در دو محور مسائل داخلی و خارجی به مسوولان تذکراتی دادند که توجه به آن برای استحکام بیش از پیش انقلاب اسلامی ایران بسیار سرنوشت ساز است.

آیت الله ‘عباسعلی سلیمانی’ در خطبه های عبادی، سیاسی نماز جمعه زاهدان افزود: رهبر معظم انقلاب در حوزه دیپلماسی خارجی انگیزه نپذیرفتن مذاکره از سوی مسوولان ایرانی با آمریکا را، غیر منطقی بودن سران آمریکا، توسل آنان به زورگویی، تناقص در گفتار و رفتار و دروغگویی دولتمردان آن کشور در وعده هایی که به ملت ایران می دهند، عنوان کردند.

عضو خبرگان رهبری بیان کرد: رهبر معظم انقلاب در این سخنرانی با تقدیر از حضور همیشگی ملت ایران در صحنه های تقویت نظام به مسوولان تذکراتی دادند که بسیار بجا و مناسب بود.

امام جمعه زاهدان ادامه داد: برخی مسوولان نظام با بی توجه به سخنرانی چندی قبل رهبری در خصوص اینکه هر فردی از امروز تا تاریخ برگزاری انتخابات ریاست جمهوری حرکتی کند که بوی تفرقه از آن برخیزد خیانت در حق ملت کرده است، راه را به اشتباه رفتند و عده ای دانسته یا ندانسته آب به آسیاب دشمن ریختند.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اینکه رهبری برای ملت ایران از دو جایگاه شرعی و قانونی بر خوردار هستند بر همین اساس پیروی از بیانات ایشان برای ملت ایران واجب دینی و ولایی و انجام خلاف آن غیر قانونی قلمداد می شود.

امام جمعه زاهدان گفت: وحدت کلمه رمز پیروزی ملت ایران در مقابل حکومت طاغوت، قطع دست قدرت های استکباری و برپایی نظام مکتبی و الهی به نام جمهوری اسلامی است.

نماینده ولی فقیه در استان بیان کرد: دشمنان به ایمان و قدرت رزمندگان اسلام، روحیه جهادگری و شهادت طلبی مدافعان نظام یقین دارند و بخوبی می دانند که با فشار، حمله نظامی و زورگویی نمی توانند خدشه ای به نظام جمهوری اسلامی وارد کنند بر همین اساس تمام توان خود را به توطئه و حیله گری برای ایجاد تفرقه بین ملت ایران معطوف کرده اند.

آیت الله سلیمانی با تسلیت سالروز رحلت حضرت فاطمه معصومه(س) به تمام مسلمانان گفت: شرافت، عظمت، برکت و رحمت شهر قم به اعتبار این بانوی بزرگ اسلام بدست آمده است.

برچسب ها:

, , , ,ارسال نظر: