۲۲ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 588 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۲۶ آذر ۱۳۹۱

سیستمی که ما را به هدف برساند در اختیار داریم

عرب نیا

حجت الاسلام و المسلمین عرب نیا گفت؛ امار خدمات به اهل سنت به صورت دقیق جمع آوری شده و نرم هر خدمت نیز مشخص گردیده، همچنین سیستمی که ما را به هدف برساند تعریف شده است.

در راستای پیگیری و اجرایی کردن مصوبات جلسات قبلی، ششمین جلسه مشترک مسئولین دبیرخانه و مدیران استانی نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت با مرکز خدمات به میزبانی رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان فارس در تاریخ ۲۳/۹/۹۱  برگزار گردید.

حجت الاسلام والمسلمین عرب نیا در این جلسه ضمن عرض تسلیت ایام عزاداری و سوگواری سرور و سالار شهیدان و ۷۲ تن یاران با وفایش از حضور آیت الله ایمانی نماینده ولی فقیه در استان فارس و میزبانی حجت الاسلام والمسلمین بینازاده رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت این استان  تشکر و قدردانی نمود.

دببر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت با برشمردن اهداف این جلسه افزود؛ اجرایی کردن مصوبات شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی در خصوص هماهنگ و نظامند  کردن خدمات و شهریه به روحانیون وطلاب اهل سنت یکی از اهداف این سفر است.

دبیر شورای برنامه ریزی ادامه داد؛ با تلاش های حجت الاسلام والمسلمین ربانی و نماینده تام الاختیار ایشان روند کار بسیار مطلوب و رضایتمند است، در اولین جلسه به این نتیجه رسیده شد که کارت مشترک به صورت هماهنگ تهیه و مشترکا در اختیار تمامی  روحانیون وطلاب اهل سنت قرار گیرد که این مصوبه انجام گرفته است.

حجت الاسلام والمسلمین عرب نیا  در بخش دیگری از سخنان خود تأکید کرد که کارت شهریه وخدمات برای سی هزار نفر از روحانیون و طلاب صادر شده است، و بین افرا ادی که خدمات دریافت می کنند توزیع شده است، و آمارخدمات به صورت دقیق و جمع بندی شده در اختیار داریم. همچنین مجموع شهریه و حق الزحمه ای که در اختیار هر فرد قرار می گیرد  احصا شده است علاوه برآن وزن و نرم هر خدمت مشخص شده و تصمیمهای لازم برای نظامند نمودن خدمات اتخاذ شده است ودر حال اجرا میباشد.

حجت الاسلام والمسلمین عرب در پایان اظهار کرد؛ اقدامات بسیار خوبی که بین چند دستگاه مختلف در رابطه با کارت خدمات و شهریه  به مرحله اجرا در امده  قابل بهره برداری والگو گیری برای دیگر مراکزاست.

پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس دینی اهل سنت

برچسب ها:

, , , ,ارسال نظر: