۲۲ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 531 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۳۱ فروردین ۱۳۹۲

شرکت در انتخابات و رای دادن به اصلح وظیفه است

images-150x150

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر گفت: شرکت در انتخابات و رای دادن بدون وابستگی قومی و طایفه ای به نامزدهای اصلح تر، شایسته تر و با تقوا تر وظیفه عموم مردم است.

مولوی ‘عبدالصمد کریم زائی’ در خطبه های نماز جمعه این هفته اهل سنت ایرانشهر بیان کرد: شورای خوب یعنی شهردار خوب و شهردار خوب یعنی شهر خوب.

وی افزود: دشمنان با ترفندها و دسیسه های مختلف در تلاش برای ایجاد تفرقه و اختلاف میان مسلمانان هستند زیرا دشمنی دیرینه با اسلام و مسلمانان دارند به همین سبب باید بیش از پیش هوشیار باشیم و فریب توطئه ها، دروغ پردازی ها و شایعات بی اساس آنها را نخوریم.

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر تصریح کرد: دشمنان با شعار قوم گرائی و مذهب گرائی به دنبال اختلاف انداختن میان مسلمانان هستند.

وی افزود: شبکه های ماهواره ای که علیه شیعه و یا سنی تبلیغ می کنند از سوی دشمنان برای جدایی مسلمانان از یکدیگر و فاصله انداختن میان آنان، ایجاد شده اند و از نظر ما محکوم هستند.

مولوی کریم زائی خاطر نشان کرد: درگیری و کشتار میان مسلمانان در پاکستان، افغانستان، سوریه، عراق و سایر کشورهای اسلامی از توطئه های دشمنان است و با کشته شدن هر مسلمان اعم از شیعه و یا سنی، دشمنان اسلام خشنود می شوند زیرا هدفشان نابودی اسلام و مسلمین است.

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر با اشاره به زلزله ۷/۷ ریشتری سراوان گفت: این قبیل حوادث هشداری از جانب خداوند به مردم است.

وی افزود: زلزله ای با این قدرت می توانست منطقه را با خاک یکسان کند اما لطف و عنایت پروردگار شامل حال مردم منطقه شد و کمترین تلفات و خسارات را برجای گذاشت.

وی تاکید کرد: باید همواره شکرگزار نعمات خداوند باشیم و از گناه و معصیت دوری کنیم.

برچسب ها:

, , , ,ارسال نظر: