۲ بهمن سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهان, اخبار ویژهدیدگاه | تعداد بازید : 555 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۳۱ فروردین ۱۳۹۲

شن های طبس امداد غیبی برای نظام اسلامی بود

آیت الله سلیمانی

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان با اشاره به فرا رسیدن سالروز شکست حمله نظامی آمریکا به ایران و سقوط چرخبالهای آن در طبس، گفت: شن های طبس نمایشگاه بزرگی از امدادهای غیبی برای حفاظت از نظام جمهوری اسلامی است.

آیت الله ‘عباسعلی سلیمانی’ در خطبه های نماز جمعه این هفته در مصلای قدس زاهدان افزود: امدادهای غیبی تاکنون نظام جمهوری اسلامی ایران را در مقابل تمامی دسیسه ها، توطئه ها و هجمه های دشمنان اسلام حفظ کرده است.

امام جمعه زاهدان خاطر نشان کرد: باد و توفان و شن در دوران هشت سال دفاع مقدس چندین بار به یاری رزمندگان اسلام آمدند و به عنوان امداد غیبی عملیاتها را به پیروزی ختم کردند.

عضو خبرگان رهبری ادامه داد: ما در نظامی بسر می بریم که حتی شن های صحرا خود را موظف به دفاع و حفاظت از آن می دانند.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان با گرامیداشت روز زمین پاک، هفته مشاغل، روز بزرگداشت شیخ بها و سعدی و روز تکریم مادران و همسران شهدا گفت: ملت ایران در مقابل این بزرگواران دین سنگینی بر عهده دارند و همه ما در مقابل این ولی نعمتان جامعه سر تعظیم فرود می آوریم.

آیت الله سلیمانی با تبریک فرارسیدن روز سپاه پاسداران اظهار داشت: سپاه پاسداران در سال ۵۸ به فرمان امام امت (ره) تشکیل شد و در این مدت نقش بسیار موثری در حفاظت از ارزشها و دستاوردهای انقلاب داشته است.

امام جمعه زاهدان بیان کرد: درخشش سپاه پاسداران در کنار ارتش، بسیج، نیروهای مردمی و سایر نیروهای مسلح در طول هشت سال دفاع مقدس دنیا را متحیر کرد.

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان با اشاره به زلزله ۷/۷ ریشتری استان خاطر نشان کرد: رحمت و عنایت الهی را در این حادثه به عینه مشاهده کردیم زیرا زلزله ای با این بزرگی و قدرت آن هم در ۴۰ ثانیه معلوم نبود استان را به چه سرنوشتی دچار می کرد اما به لطف الهی کمترین تلفات انسانی و خسارت مادی را برجای گذاشت.

عضو خبرگان رهبری با اشاره به برگزاری نماز شکر توسط مردم استان، گفت: این رحمت و عنایت الهی نباید ما را مغرور کند بلکه بایستی درس عبرت بگیریم و همواره شکر گذار پروردگار باشیم.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان از تمامی مسوولان کشوری و استانی بویژه استاندار، مسوولان دستگاههای امدادی و سایر ادارات و نهادها و امدادگران که از لحظه نخست حادثه زلزله در صحنه حضور داشتند و به کمک رسانی و انجام اقدامات لازم پرداختند، تقدیر کرد

برچسب ها:

, , , ,ارسال نظر: