۳۰ دی سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اطلاعیه و بیانیهدیدگاه | تعداد بازید : 739 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۲۹ اسفند ۱۳۹۰

شهادت مولوی مصطفی جنگی زهی

در پی شهادت «مولوی شهید مصطفی جنگی زهی(ره)» امام جمعه اهل سنت مسجد خضراءشهرستان راسک دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور بیانیه ای صادر کرد. متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
«من‌المومنین رجال صدقوا ما عهدوا الله علیه فمنهم من قضی نخبه و منهم من ینتظر و ما بدالو تبدیلا»

شهادت موهبتی است گرانقدر از جانب خداوند منان که شیفگان وصل بدان مفتخر می شوند. در آستانه سالروز ارتحال جانسوز پیامبر نور و رحمت، سیستان و بلوچستان عزیز و امتحان داده، دیگر بار شاهد جنایات عناصر پلید و خود فروخته ای شد که بویی از شرافت و انسانیت نبرده اند و ناجوانمردانه، مردان خدا را به خاک و خون می کشند. اینان غافلند که شهادت مردان خدا و علمای راستین و روحانیت پارسا و دلداده انقلاب اسلامی و  رهبری فرزانه آن باعث جوشش و رویش هزاران نهال مقاوم و مبارز و انقلابی خواهد شد و وحدت و انسجام بین مردم شریف منطقه از اقوام و مذاهب گوناگون را بیشتر خواهد نمود و جز بی آبرویی و انزجار عمومی و برافروختن آتش غضب الهی و مردمی چیزی برای عاملان و مسببان این جنایات بجا نخواهد ماند.

دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور، شهادت مظلومانه عالم انقلابی، امام جمعه بسیجی، افشاگر گروهک های انحرافی و تروریست‌های جندالشیطان، «مولوی شهید مصطفی جنگی زهی(ره)» امام جمعه اهل سنت شهرستان راسک در جنوب سیستان و بلوچستان را به عموم مردم شریف، بصیر و انقلابی سنی و شیعه استان سیستان و بلوچستان تسلیت عرض نموده و از عموم مردم منطقه می خواهد ضمن حفظ هوشیاری و بصیرت خود مراقب دسیسه های دشمنان اسلام و ایران که این روزها در غالب مسایل قومی و مذهبی  دنبال می شود باشند و با حضور پرشور خود در صحنه های دینی و ملی از جمله انتخابات پیش رو، اتحاد و اقتدار امت اسلامی ایران را به رخ جهانیان بکشند.

در پایان ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت این شهید به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای، خانواده و شاگردان آن شهید عزیز و جامعه روحانیت، مدرسین و طلاب مدارس علوم دینی، از خداوند منان علو درجات آن عزیز سفر کرده را مسئلت داشته، برای خانواده این شهید صبر و اجر مسئلت می نماییم و از مسئولین امر مصرانه خواستاریم با عوامل تروریست و مزدور این جنایات در اسرع وقت برخورد قاطع نمایند.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

دبیرخانه شورای برنامه ریزی
مدارس علوم دینی اهل سنت کشور

برچسب ها:ارسال نظر: