۲۸ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 612 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۳ تیر ۱۳۹۱

شهید بهشتی الگوی تمام قضات

آیت الله سلیمانی

 آیت الله سلیمانی

 

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان سیستان و بلوچستان گفت: عملکرد قوه قضاییه باید تضمین کننده امنیت اخلاقی، حقوقی و اقتصادی آحاد مردم در جامعه بوده و زمینه جرم گریزی را تقویت کند.

 آیت الله ‘عباسعلی سلیمانی’ در خطبه های نماز جمعه زاهدان با تبریک هفته قوه قضاییه گفت: تامین امنیت شغلی، اجتماعی، خانوادگی و اخلاقی افراد جامعه در پرتو اقدامات صحیح قضات و کارکنان قوه قضاییه میسر است.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه باید رعب و وحشت از قوه قضاییه در دل متخلفان در بیشترین حد خود باشد، گفت: قوه قضاییه از زمان پیروزی انقلاب تاکنون با مدیریت افرادی مسوول، عادل، مجتهد و مورد تایید رهبری هیچ گونه حاشیه ای پیدا نکرده است و با داشتن این دستگاه عدلیه قوی نباید هیچ کس به خود اجازه روی آوردن به مفاسد اقتصادی را بدهد.

آیت الله سلیمانی اظهار داشت: برخورد قوه قضاییه با مجرمان باید دیگر افراد جامعه را از روی آوردن به اعمال خلاف پرهیز دهد در عین حال داشتن برخورد کریمانه با مردم، مردم دوستی، شیفتگی به خدمت، رعایت ادب و عفت کلام، تنفر از غیبت و عشق به شهادت که از خصوصیات بارز شهید بهشتی بود باید الگوی تمام قضات و کارکنان دستگاه قضایی شود.

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان در بخش دیگری از سخنانش با تبریک ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار گفت: از غیر خدا نترسیدن، در برابر ذات اقدس ربوبی خضوع داشتن، حس شهادت طلبی، توکل کامل به خداوند، صبر در برابر مشکلات، احیای امربه معروف و نهی از منکر، مبارزه با قدرت های مستبد و ظالم، شاکر بودن در برابر خداوند و حفظ عزت مداری و نداشتن روحیه ذلت طلبی از مهمترین خصوصیات بارز امام حسین (ع) محسوب می شود که در عزیزان پاسدار بخوبی قابل مشاهده است.

آیت الله سلیمانی افزود: ملت ایران همواره به خاطر مقابله با تروریست های داخلی و خارجی، حضور مقتدارانه در هشت سال جنگ تحمیلی، کمرنگ کردن تاثیرگذاری سیاسی آمریکا در کشورهای خاورمیانه، خنثی سازی توطئه های استکبار برای ضربه زدن به پایه های نظام جمهوری اسلامی با هدف ایجاد اختلافات داخلی، مبارزه با جنگ نرم دشمنان، افشای ماهیت واقعی آشوبگران فتنه ۸۸ از خط اصیل انقلاب اسلامی، قدردان سبزپوشان سپاهی هستند.

برچسب ها:

, , ,ارسال نظر: