۲۴ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 558 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۱۰ مهر ۱۳۹۱

شیعه و سنی دشمنی مشترک به نام استکبار دارند

8032

حاتم نارویی در جمع مردم شهرستان ایرانشهر افزود: شیعه و سنی دشمنی مشترک به نام استکبار دارند.

نارویی با تقدیر از استقبال گرم مردم شیعه و سنی شهرستان ایرانشهر اعم از علما، ریش سفیدان، سران طوایف، فرهیختگان، دانشجویان، ورزشکاران و بانوان شهرستان ایرانشهر گفت: شیعه و سنی دشمنی مشترک به نام استکبار دارند که با اتحاد و همبستگی می توانند برای همیشه بر آن غلبه کنند.

وی از شهروندان ایرانشهری به عنوان مردمی ولایی نام برد و افزود: مردم این منطقه قبل از پیروزی انقلاب اسلامی امتحان خود را در میزبانی از رهبر معظم انقلاب ولایت فقیه به شایستگی نشان دادند.

وی همچنین از حضور بعضی از کارکنان ادارات در منازل سازمانی بیشتر از حد قانونی انتقاد کرد و اظهار داشت: در حالی که خیلی از جوانان کارمند فاقد مسکن هستند بعضی از کارکنان با وجود داشتن منزل شخصی مدت هاست در منازل سازمانی سکونت دارند.

وی ادامه داد: این بدور از عدل و انصاف است که منازل مسکونی مدت زمان طولانی بین ۱۰ تا ۲۰ سال در اختیار یک کارمند باشد و بسیاری دیگر از کارکنان ادارات اجاره نشین باشند.

استاندار سیستان و بلوچستان همچنین با تاکید بر تسریع گازرسانی به منازل شهروندان ایرانشهر گفت: با وجود اجرای طرح ها و پروژه های بی شمار در این شهرستان اما همچنان جای کار بسیار است.

وی در زمینه اشتغال با بیان اینکه جوانان فقط به دنبال کار پشت میزی نباشند اظهار داشت: جوانان می توانند با استفاده از قابلیت ها و پتانسیل های سیستان و بلوچستان در بخش های صنعت، معدن، کشاورزی، صنایع دستی و گردشگری علاوه بر ایجاد فرصت شغلی برای خود زمینه اشتغال بسیاری دیگر از هم قشرهایشان را نیز فراهم کنند.

نارویی گفت: اعتبارات و تسهیلات خوبی برای اشتغال به استان سیستان و بلوچستان اختصاص یافته است که در قالب تشکل و تعاونی به متقاضیان پرداخت می شود.

به گزارش ایرنا، استاندار سیستان و بلوچستان به منظور بازدید از آخرین وضعیت طرحها و پروژه های اجرایی و دیدار با مسوولان، معتمدان و ریش سفیدان و مردم ایرانشهر صبح روز یکشنبه وارد این شهرستان شد

برچسب ها:

, , , ,ارسال نظر: