۳ بهمن سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 521 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۵ شهریور ۱۳۹۱

شیعه و سنی کمر همت را بسته و استان را به پیشرفت برسانند

 استاندار سیستان و بلوچستان گفت: نخستین سرمایه، همت والای ماست، باید عموم مردم استان اعم از شیعه و سنی دست در دست هم کمر همت را بسته و با بهره گیری از توانمندیها و ظرفیت های بالای استان این منطقه را به پیشرفت و توسعه برسانیم. 
  
“حاتم نارویی’ در آیین تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان افزود: متاسفانه ۱۰ سال خشکسالی مشکلات زیادی برای این استان بوجود آورده است.

وی بیان کرد: بخش کشاورزی استان دچار خسارات زیادی شده و تعدادی از معادن و واحدهای مستقر در شهرکهای صنعتی تعطیل است در حالی که تعداد زیادی از جوانان ما بیکار هستند.

استاندار گفت: فعالیتهایی در زمینه ایجاد اشتغال انجام شده اما کافی نیست، آمارهای ارائه شده باید بطور دقیق مورد بررسی قرار گیرد و تعاونی ها در بخش های کشاورزی، دامپروری، مرغداری، صید و صیادی، صنعتی و معدنی فعال شوند.

نماینده عالی دولت در سیستان و بلوچستان اظهار داشت: سازمان های بازنشستگی و تامین اجتماعی باید سرمایه هایشان را به این استان هدایت و زمینه ایجاد اشتغال برای مردم استان را فراهم کنند.

نارویی تصریح کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید امکانات و سرمایه ها را به این استان سوق دهد تا جوانان ما به علت نداشتن اشتغال به مسیر انحراف کشیده نشوند.

وی گفت: سیستان و بلوچستان شرایط ویژه ای دارد بایستی رفته رفته تلاش کنیم و استان را به سطحی برسانیم که در حد و شان مردم خونگرم و مهربان آن باشد.

 

برچسب ها:ارسال نظر: