۲۷ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 1,255 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۳۹۲

طلبه ها و روحانیون پناهگاه مردم هستند

index

 حجت الاسلام ˈابراهیم غلامیˈ دوشنبه در جلسه شورای عالی بسیج طلاب و روحانیون شهید جنگی زهی چابهار، بدست آوردن و حفظ اعتماد مردم را ضروری دانست و افزود: کسب اعتماد مردم نخستین گام برای ایجاد حرکت های سازنده و اجتماعی است و اهل علم نیز در تاریخ به همین منوال پیش رفته اند.
به گفته وی، ما طلاب دین باید پیرو شجره طیبه بسیج که یادگار امام است باشیم تا بتوانیم کسب موفقیت هایی را در سطوح مختلف جامعه شاهد باشیم.
مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت چابهار به بسیج کردن مردم در حفظ ارزشها تاکید کرد و گفت: در مدارس باید توجه خاصی در مورد مفاهیم بسیج شود و روحانیون نقش بسزایی در این مورد دارند.
به اعتقاد وی، تا به امروز روحانیت به خوبی در حوزه های مختلف ایفای نقش کرده و تکلیف شرعی خود را به نحوا حسن انجام داده است که امروز بسیاری از موفقیت ها مرهون همین زحمات می باشد.
غلامی تصریح کرد: برای قشر جوان جامعه با توجه به پیشرفت علم و رسانه های دیجیتال و اینترنت و فضای مجازی و شبکه های فراوان باید برنامه ریزی اصولی در نظر گرفته شود.
به گفته وی در این حوزه باید بنحوی فرهنگ سازی شود که رسالت علمی جوانان با بصیرت و آگاهی همراه شود.
وی یکی از برنامه های استکبار جهانی علیه ایران را راه اندازی جنگ روانی عنوان و خاطر نشان کرد: بسیاری از شبکه ها تمام وقت را برای ایجاد جنگ روانی علیه ایران بسیج کرده و بودجه های هنگفتی را در این زمینه اختصاص داده اند و این می طلبد ما نیز برنامه ای مدون برای جوانان داشته باشیم ./ایرنا

برچسب ها:ارسال نظر: