۲۴ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 349 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۳۰ مرداد ۱۳۹۱

عشایر و مرزداران استان ،وفادار به نظام و رهبری هستند

نماینده رهبر معظم انقلاب در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان گفت: عشایر و مرزداران وفادار به نظام در این استان دلداده رهبری و پیرو منویات معظم له هستند.

آیت الله ‘عباسعلی سلیمانی’ در دیدار جمعی از معتمدین، ریش سفیدان و بزرگان قبایل و طوایف اهل سنت سیستان و بلوچستان به مناسبت تبریک عید فطر افزود: ولایت مداری مردم این استان ستودنی است و مرزداران غیور این خطه از میهن اسلامی نسبت به آرمانهای امام راحل و رهبر معظم انقلاب وفادارند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر هوشیاری آحاد مردم نسبت به توطئه های دشمنان در شرایط کنونی کشور اظهار داشت: وحدت و همدلی مردم اعم از شیعه و سنی با مسوولان بویژه در این استان که خط مقدم مبارزه نرم و سخت با دشمن است، شتاب به رشد و آبادانی کشور را به دنبال خواهد داشت.

آیت الله سلیمانی گفت: در شرایط کنونی که دشمن با گسترده تر کردن دامنه تحریم سعی در شکست اراده ملت ایران را دارد، تحقق بخشیدن شعار تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی راهکار اصلی خنثی شدن توطئه ها و بی اثر کردن تحریم هاست.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان با اشاره به فیوضات و برکات معنوی برگرفته از ماه مبارک رمضان بر لزوم حفظ این روحیه تاکید کرد و افزود: باید این معنویت در ابعاد مختلف اجتماع تعمیم یابد.

در این نشست که در محل نهاد نمایندگی رهبر معظم انقلاب در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان برگزار شد شماری از سران و بزرگان عشایر و طوایف اهل سنت استان به نمایندگی از دیگر طوایف منطقه ضمن اعلام بیعت و تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل و رهبری نظام، آمادگی خود را برای حراست از میهن اسلامی اعلام داشتند.

عید فطر از عزیزترین اعیاد نزد اهل سنت سیستان و بلوچستان است و مردم استان طی سه روز تعطیلی به دید و بازدید و صله ارحام مشغول می شوند.

برچسب ها:ارسال نظر: