۱۹ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 407 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۱۵ مهر ۱۳۹۱

عملکرد خوب نیروی انتظامی باعث امنیت پایدار در کشور

80318052-3152015

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: عملکرد خوب نیروی انتظامی تضمین کننده امنیت پایدار در کشور است.

آیت الله ‘عباسعلی سلیمانی’ در خطبه های امروز نماز جمعه زاهدان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و نیروی انتظامی افزود: هر حکومتی برای حفظ استقلال، تمامیت ارضی و امنیت جامعه خود نیازمند قوای مسلح قوی، سازمان یافته و متحد است و از این حیث ایران اسلامی در بین کشورهای دنیا رده نخست را داراست.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به جایگاه و ارزش نیروهای مسلح در نظام جمهوری اسلامی گفت: در جامعه ایرانی تمام افراد به غیر نیروهای مسلح برای دیدار با رهبر معظم انقلاب به محضر ایشان شرفیاب می شوند اما معظم له خود برای دیدار با قوای نظامی و انتظامی در مقرر آنان حضور می یابند.

آیت الله سلیمانی ادامه داد: در نظام جمهوری اسلامی ملت ایران علاوه بر عرق ملی مبتنی بر اعتقادات دینی در صورت لزوم به حمایت از نیروهای مسلح بویژه نیروی انتظامی می شتابد.

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان با اشاره به وظایف ذاتی و مسوولیتهای مختلف و زیاد نیروی انتظامی، گفت: با وجود کاستی هایی که ناجا با آن مواجه است و در مقابل حجم بالایی از ماموریت های سنگین را به عهده دارد، به خوبی از پس آن برآمده و این نشات گرفته از معنویت قوای مسلح در ایران است.

برچسب ها:

, , ,ارسال نظر: