۲۷ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهان, اطلاعیه و بیانیهدیدگاه | تعداد بازید : 1,463 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۹ مرداد ۱۳۹۱

فراخوان ورود اشخاص به سیستم “نام”

22442

قابل توجه طلاب، اساتید و روحانیون محترم اهل سنت

(ائمه جمعه و جماعات، اساتید و طلاب مدارس علوم دینی)

          با سلام و تشکر از ائمه جمعه و جماعات، اساتید و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت که در خصوص امور فرهنگی و آموزشی مساجد و مدارس همکاری و هماهنگی مطلوبی با دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان ها داشته و دارند؛ به اطلاع می رساند به حمدالله در جهت ارائه خدمات علمی، آموزشی و رفاهی به روحانیون محترم اهل سنت سامانه یکپارچه و واحدی ایجاد گردیده است تا علاوه بر یکسان سازی خدمات، عدالت را در خدمت رسانی بیش از پیش فراگیر نماید.

        در همین راستا با همکاری دفاتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت و مرکز خدمات حوزه علمیه برای تمامی روحانیون محترم، اعم از ائمه جمعه و جماعات، اساتید و طلاب، کارت شهریه و خدمات صادر و اعطاء گردیده است، و از این پس ارائه تمامی خدمات آموزشی،پژوهشی، فرهنگی، اجتماعی، رفاهی و مالی از طریق شناسه کارت مذکور امکان پذیر می باشد.

        از این رو شایسته است کلیه عزیزان(ائمه جمعه و جماعات، اساتید و طلاب مدارس علوم دینی) به سامانه مزبور مراجعه و پس از رؤیت مشخصات فردی و مدارک شخصی خود، اقدام به تکمیل فرم مربوطه نمایند.

 

مراحل انجام کار:

  1. مطالعه دقیق دفترچه راهنما؛
  2. ورود به سامانه مشخصات از طریق لینک مربوطه؛
  3. مشاهده و تطبیق مشخصات فردی؛
  4. مشاهده وضعیت نظام وظیفه خود که از سوی معاونت محترم وظیفه عمومی نیروی انتظامی اعلام گردیده است و تأیید رؤیت آن جهت پیگیری اقدامات بعدی. حسب مورد، مشمولین جهت تعیین تکلیف به دفاتر نمایندگی ولی فقیه استان مربوطه مراجعه و افرادی که دارای معافیت تحصیلی می باشند، ارائه گواهی اشتغال به تحصیل از سوی مدرسه مربوطه به دفاتر نمایندگی ولی فقیه استان؛
  5. مشاهده و تطبیق شماره کارت شهریه و خدمات دریافتی با شماره کارت مندرج در صفحه شخصی؛
  6. مشاهده و تطبیق نشانی،تلفن ثابت و همراه؛
  7. مشاهده و تطبیق سمت مندرج در سیستم؛
  8. ورود به زیرمنوی پرونده الکترونیکی جهت درج تصاویر مدارک(کارت پایان خدمت یا معافیت، تمامی صفحات شناسنامه،کارت ملی پشت و رو-، عکس رنگی، صفحه اول گذرنامه و صفحه مجوز خروج از کشور)
  9. تکمیل فرم عدم مغایرت اطلاعات شخص و اطلاعات موجود در سیستم.

       توجه: بازه زمانی دسترسی به سامانه و امکان عملیات یادشده از ۱۳۹۱/۵/۸ تا ۱۳۹۱/۶/۳۰ تعیین شده است، بدیهی است بعد از تاریخ مذکور این امکان وجود نخواهد داشت. 

جهت دریافت دفترچه راهنمای ورود به سامانه و نحوه انجام کار، به لینک زیر مراجعه نمایید. 

برچسب ها:

, , , , ,ارسال نظر: