۲۷ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 254 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۲۵ مرداد ۱۳۹۱

فریاد انزجارمردم در روز قدس ازاستکبار وصهیونیست

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و استاندار این استان با دعوت از اقشار مختلف مردم برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس اعلام کردند: اقشار و آحاد امت مسلمان و بیدار استان در روز قدس متحد و یکپارچه نفرت خود را از دستگاه فساد اسراییل و آمریکای جنایتکار اعلام کنند.

آیت الله ‘عباسعلی سلیمانی و حاتم نارویی’با صدور اطلاعیه ای خطاب به مردم مسلمان، فهیم و همیشه در صحنه استان اعلام کردند: روز قدس روز نشان دادن چهره واقعی استکبار جهانی و دفاع از ارزش های اسلامی و حمایت از مردم مسلمان و بی دفاع فلسطین در برابر ظلم و ستم اسراییل غاصب است.

این اطلاعیه می افزاید: امروزه اسراییل متجاوز با پشتیبانی آمریکا و ایادی صهیونیستی، قدس عزیز را از زمین و هوا و دریا مورد تهاجم وحشیانه و دور از انسانیت قرار داده تا غده چرکین و سرطانی صهیونیزم را در منطقه حفظ کند.

اطلاعیه امام جمعه زاهدان و استاندار سیستان و بلوچستان ادامه می دهد: امروز فلسطین و لبنان به مرکز بیداری و مقاومت دلاورمندانه برای حفظ شرافت اسلامی تبدیل گشته و با گسترش موج بیداری اسلامی در کشورهای منطقه لحظه به لحظه بر ذلت و خواری اسراییل و آمریکای جنایتکار افزوده می شود.

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان و استاندار این استان در این اطلاعیه افزوده اند: بر ماست که با تاسی از فرمایشات رهبر فرزانه و بزرگوار انقلابمان حمایت خویش را از مردم مظلوم و بی پناه لبنان و فلسطین ابراز نماییم.

این اطلاعیه می افزاید: با گردهمایی شکوهمند خود در راهپیمایی بزرگ روز قدس، حملات تجاوزکارانه و قتل عام کودکان و مردم بی گناه فلسطین و دیگر مسلمانان را محکوم و خشم و انزجار خود را علیه سیاستهای مستکبرانه آمریکای جهانخوار و رژیم سفاک و اشغالگر قدس ابراز کنیم.

آیت الله سلیمانی و نارویی در پایان این اطلاعیه از عموم طبقات، اقشار و آحاد امت مسلمان و بیدار استان دعوت کردند تا هم آوا با دیگر مسلمانان اقصی نقاط گیتی در روز جهانی قدس بانک توحید سردهند و همچنان طوفنده و خروشنده با حمایت از مسلمانان مظلوم فلسطین نفرت خود را از دستگاه فساد اسراییل و آمریکای جنایتکار اعلام کنند.

برچسب ها:ارسال نظر: