۲ بهمن سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 475 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۲۷ آبان ۱۳۹۱

فریاد مرگ بر اسراییل در فضای سیستان و بلوچستان

54

مردم شیعه و سنی شهرهای مختلف سیستان و بلوچستان پس از اقامه نماز جمعه با شرکت در راهپیمایی گسترده با شعار مرگ بر اسراییل جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم غزه را محکوم کردند.

مردم نمازگزار شیعه و سنی شهرها و بخشهای مختلف سیستان و بلوچستان ظهر جمعه با برگزاری راهپیمایی با شکوه در محکومیت جنایات رژیم غاصب صهیونیستی، یک بار دیگر حمایت خود از مردم مظلوم فلسطین و غزه را اعلام کردند.

اقشار مختلف مردم زاهدان نیز پس از اقامه نماز جمعه در راهپیمایی خود جوش از مصلای قدس تا میدان نماز با سردادن شعارهای ‘مرگ بر اسراییل، مرگ بر آمریکا، قیام کن مسلمان، جهاد کن مسلمان، بلاد مسلمین را آزاد کن مسلمان، حسین حسین شعار ما ولایت افتخار ماست’ خواستار حمایت قاطع مسلمانان جهان از مردم مظلوم غزه شدند.

در این راهپیمایی که پیشاپیش آنان نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان، علما و مسوولان حضور داشتند، راهپیمایان جنایات ددمنشانه رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.

همچنین مردم نمازگزار اهل سنت زاهدان پس از اقامه نماز جمعه در صفهای منظم با حرکت از مسجد مکی تا تقاطع خیابان خیام با شعار ‘مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، مسلمان به پا خیز، یا ایهاالمسلمون اتحدو اتحدوا’ بر اتحاد مسلمانان در مقابل دشمن صهیونیستی تاکید کردند.

نمازگزاران اهل سنت زاهدان جنایات رژیم غاصب صهیونیستی علیه مردم مظلوم غزه را محکوم کردند.

به گزارش خبرنگاران ایرنا از شهرستانهای زابل، زهک، هیرمند، خاش، سراوان، سیب سوران، مهرستان، ایرانشهر، سرباز، دلگان، نیکشهر، کنارک و چابهار مردم نمازگزار با شرکت در راهپیمایی با شکوه، جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم و حمایت خود را از مردم مظلوم غزه اعلام کردند.

اقشار مختلف مردم سیستان و بلوچستان از سازمان ملل و سایر مجامع بین المللی خواستار برخورد قاطع با جنایات رژیم صهیونیستی و محکومیت این رژیم جنایتکار شدند.

برچسب ها:

, , , , ,ارسال نظر: