۲ بهمن سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 840 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲

کسانی که دست به چنین اعمال می زنند از منافقان هستند

عبدالملک مهروزهی

علما و روحانیون اهل سنت زرآباد از توابع شهرستان کنارک استان سیستان و بلوچستان توهین به مقدسات اسلام و هتک حرمت صحابه پیامبر گرامی اسلام (ص) را محکوم کردند.

امام جمعه شهر زرآباد  ضمن محکوم کردن این جنایت و اظهار تأسف برای دنیای غرب گفت: کسانی که دست به چنین اعمال زشتی می زنند از منافقان هستند و هدفشان تفرقه و ایجاد آشوب در میان مسلمان است و نفع آن نیز نصیب اسرائیل و غرب می شود و بیشترین ضربه را مسلمانان باید تحمل کنند.

مولوی ‘عبدالملک مهروزهی’ افزود: توهین به مقدسات اسلامی ثابت کننده این است که آخرالزمان شروع شده است، چرا که پیامبر بزرگوار اسلام (ص) فرمودند از نشانه های آخرالزمان برادر کشی است و امروزه هم منابع، ثروتها و نفت و گاز مسلمانان و سلاح و موشک های مسلمین بجای اینکه برای اسلام و دفاع از برادران و خواهران مسلمان بکار گرفته شود در راه از بین بردن اسلام و و قتل عام مسلمانان بکار می رود که این آرزوی دیرینه یهودیان و سایر دشمنان اسلام است.

به گفته وی، این اقدام وحشیانه، توهین به مقدسات و نبش قبر صحابه گرامی پیامبر (ص) نشانه این است که حکومت های غربی به دنبال تفرقه و آشوب بین مسلمانان هستند، آنان که به مرده های مسلمانان رحم نمی کنند چگونه به فکر زنده ها خواهند بود.

این روحانی  اهل سنت جنوب سیستان و بلوچستان تصریح کرد: حمله اسرائیل به سوریه و توهین به صحابه پیامبر(ص) زنگ هشدار و خطری برای مسلمانان است و ضرورت وحدت و بیداری جهان اسلام را می طلبد.

امام جمعه زرآباد با بیان اینکه بی حرمتی به صحابه پیامبر از زشت ترین اعمال است، اظهار داشت: من به نمایندگی از علمای شهر زرآباد این جنایت را محکوم می کنم.

وی افزود: اتحاد و همبستگی امت اسلامی از مهمترین نیازهای ضروری امروز جهان اسلام است.

مولوی مهروزهی تصریح کرد: حضور حداکثری ملت ایران در انتخابات خرداماه ضمن محقق کردن فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص نام گذاری سال ‘حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی’ و خلق حماسه ای تاریخی، پاسخی دندان شکن به دسیسه ها و یاوه گوئیهای دشمنان اسلام و نظام اسلامی خواهد بود.

برچسب ها:

, , , , , ,ارسال نظر: