۲ بهمن سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 578 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۱۸ اسفند ۱۳۹۱

کشتار در کشورهای اسلامی حاصل حضور آمریکا و غربیهاست

عبدالصمد کریمزایی

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر گفت: آمریکاییها و غربیها در هر کشور اسلامی که پا گذاشته اند قتل و کشتار مسلمانان به راه افتاده است.

مولوی ‘عبدالصمد کریم زائی’ در خطبه های نماز جمعه این هفته اهل سنت ایرانشهر افزود: اگر می بینید در کشورهای منطقه ثبات و امنیت وجود ندارد و کشتار و قتل هر روز اتفاق می افتد به خاطر این است که از احکام الهی فاصله گرفته اند.

وی با بیان اینکه امنیت بهترین نعمت است، گفت: هر کشوری از این نعمت بهره مند باشد آسایش و آرامش در آن حاکم است و مردم بدون نگرانی و با خیال راحت زندگی می کنند.

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران در میان سایر کشورهای منطقه و جهان از امنیت بسیار خوبی برخوردار است و باید قدر این نعمت را بدانیم.

وی بیان کرد: متاسفانه پای آمریکا و دیگر قدرتهای غربی در کشورهای اسلامی باز شده و هر روز می بینیم تعداد زیادی از مسلمانان قتل عام می شوند.

کریم زائی افزود: دشمنی دنیای استکبار با ایران اسلامی به این دلیل است که احکام اسلامی و دینی در این کشور حاکم است و مردم پیرو رهبری هستند و به همین سبب استکبار و استعمار نگران و در هراسند.

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در بخش دیگری از سخنانش با محکوم کردن سرقت، رایزنی و گروگانگیری گفت: دشمنان برای ناامن کردن منطقه از هر حربه و دسیسه ای استفاده می کنند.

وی افزود: مردم باید برای برقراری امنیت پایدار و مقابله با توطئه های دشمنان با مسوولان همکاری کنند و خود را موظف به اجرای قانون بدانند.

برچسب ها:

, , ,ارسال نظر: