۲۴ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 570 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۲۹ مهر ۱۳۹۱

محکومیت قطع شبکه های ماهواره ای

index

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر گفت: آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی با قطع شبکه های ایرانی که جنایاتشان را در فلسطین و دیگر کشورها برملا می کردند می خواهند از آشکار شدن چهره منفور خود پیشگیری کنند اما باید بدانند که هیچگاه در این امر موفق نخواهند بود.

مولوی ‘عبدالصمد کریم زایی’ در خطبه های این هفته نماز جمعه اهل سنت ایرانشهر قطع شبکه های ماهواره ای جمهوری اسلامی ایران را محکوم کرد و اظهار داشت: جنایتکاران و مستکبران بدانند که هیچگاه نمی توانند در مقابل حق ایستادگی کنند و مطمئن باشند که جنایات آنها برای مردم دنیا آشکار خواهد شد.

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در بخش دیگری از خطبه های نماز گفت: حج مسلمانان عادل، خیرخواه و دوستدار مردم نزد خداوند قبول است.

وی با اشاره به اهمیت حج افزود: حج به عنوان یکی از ارکان دین مبین اسلام همه احکام و مناسک آن دال بر اتحاد و انسجام امت رسول الله (ص) است.

وی اظهار داشت: در مناسک حج که اجتماع عظیم مسلمانان جمع می شوند هیچ کس در انجام دادن اعمال نسبت به دیگری برتری ندارد و فقیر و غنی، پادشاه و کارگر، سفید و سیاه همه در یک صف در کنار هم به عبادت می پردازند.

مولوی کریم زائی با اشاره به اینکه مسلمان واقعی بر هم نوع خود ظلم و ستم نمی کند گفت: کسانی که در این وضعیت بازار، احتکار یا گرانفروشی می کنند مطمئن باشند که نزد خداوند بخشوده نخواهند شد.

وی افزود: بنابر دستور پیامبر عظیم الشان اسلام(ص) افرادی که به مردم رحم نداشته باشند خداوند بر آنان رحم نخواهد کرد.

وی اظهار داشت: در این مقطع زمانی که کشور ما با تحریم دشمنان رو به رو است مردم باید صبور باشند و دولت نیز تلاش کند تا تورم را کاهش دهد و چاره ای برای معیشت مردم بیندیشد.

برچسب ها:

, , , ,ارسال نظر: