۲۷ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهان, اخبار ویژهدیدگاه | تعداد بازید : 580 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۴ مرداد ۱۳۹۱

مدیران امانتداران جامعه هستند

80141253-2578885

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: مدیران امانتداران جامعه هستند و وظیفه صیانت از بیت المال و نیروی انسانی را برعهده دارند.

آیت الله ‘عباسعلی سلیمانی’ در نشست اخلاق مدیران ویژه ماه مبارک رمضان، آگاهی به امور، پرهیز از تعصب و قوم گرایی، هوشیاری، رعایت عدالت، داشتن احساس مسوولیت، پرهیز از تکبر و تلاش برای خدمت به مردم را از ویژگی های یک مدیر شایسته برشمرد.

عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: رعایت اخلاق و آداب اسلامی در امور مختلف اجتماعی برای رسیدن به قرب الهی از سوی مدیران دستگاههای اجرایی ضروری است.

آیت الله سلیمانی بیان کرد: تربیت نفس براساس احکام الهی یکی از ارکان سعادت بشریت است که آراستگی بشر به آن زمینه رسیدن به قرب الهی را فراهم می کند.

امام جمعه زاهدان گفت: مدیران دارای قدرت و امکانات هستند و تنها داشتن تقوا می تواند آنان را از انحراف و پیروی از هوای نفس دور نگه دارد لذا توجه به اخلاق مدیران از این حیث حایز اهمیت است.

آیت الله سلیمانی بر ترویج فریضه شرعی امر به معروف و نهی از منکر برای سلامتی بیشتر جامعه از سوی مدیران تاکید کرد.

دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر سیستان و بلوچستان نیز در این نشست گفت: یکی از برنامه های سراسری امسال این ستاد، برگزاری کلاس اخلاق برای مدیران نهادها و سازمانهای مختلف است.

‘حبیب الله لکزایی’ افزود: با برنامه ریزی های انجام گرفته مقرر شد در ماه مبارک رمضان امسال چهار جلسه اخلاق برای مدیران، معاونین و شوراهای امر به معروف و نهی از منکر سازمان ها، نهادها و ادارات کل سیستان و بلوچستان برگزار شود.

وی بیان کرد: نخستین جلسه اخلاق مدیران، امروز برگزار شد و سه جلسه دیگر آن در چهارشنبه های باقیمانده ماه مبارک رمضان برگزار می شود

برچسب ها:

, , , ,ارسال نظر: