۲ بهمن سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 523 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۵ دی ۱۳۹۱

مدیران باید از مسائل حاشیه‌ای دوری کنند

21

 

 جلسه مشترک شورای اداری شهرستان های ریگان و فهرج با حضور نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت در فرمانداری فهرج برگزار شد.

آیت الله عباسعلی سلیمانی در این جلسه خاطرنشان کرد : مدیران باید از مسائل حاشیه‌ای و آن چه موجب باورهای دروغین در بین مردم می‌شود، دوری کنند و مسائل حاشیه‌ای به مدیران ضربه می‌زند.

 امام جمعه زاهدان در ادامه سخنان خود با بیان آیاتی از قران مجید اظهار داشت: خدا محوری و خدا ترسی باید در زندگی مدیران به چشم بخورد.

آیت الله سلیمانی افزود : مدیران باید از مسائل حاشیه‌ای و آن چه موجب باورهای دروغین در بین مردم می‌شود، دوری کنند و مسائل حاشیه‌ای به مدیران ضربه می‌زند.

نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان همچنین بیان داشت: برای مدیران زیبنده نیست که پوشش پیرامونی یک مدیر ۱۰۰ درصد اسلامی نباشد و مدیران باید خدمت بی‌منت به مردم را توفیق بزرگی برای خود بدانند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمان نیز در ا ین جلسه با اشاره به ویژگی‌های مدیران در حکومت اسلامی، سعه صدر و صبر در مقابل مشکلات را از ویژگی مدیران بیان کرد و اظهار داشت: صبر در مقابل مشکلات طی ۳۳ سال گذشته جمهوری اسلامی را در مقابل دشمنان سربلند کرد. ‌

 جواد کمالی سرمایه‌گذاری در شهرستان‌های شرقی استان کرمان را پایه توسعه و پیشرفت این مناطق دانست و افزود: سرمایه‌گذاری ملاک پیشرفت و توسعه شهرستان‌های فهرج، ریگان، بم و نرماشیر است.

کمالی با تاکید بر جذب سرمایه‌گذاری ابراز داشت: با سرمایه‌گذاری صنایع جنبی کشاورزی در این مناطق، شاهد توسعه همه جانبه هستیم.

 وی با اشاره به ظرفیت‌های خوب شهرستان‌های شرقی استان کرمان در زمینه آب و زمین و تولید خرمای‌ مضافتی در این مناطق گفت: مردم این شهرستان‌ها باید از ظرفیت جاده ترانزیتی نیز بهره لازم را ببرند.

 کمالی با اشاره به ظرفیت‌های خوب گردشگری شهرستان‌های شرقی استان ابراز داشت: کارهایی در زمینه ‌معرفی شن‌زارها و تپه‌های شنی در سطح کشور شده‌ که کافی نیست و باید کلوت‌ها و کویر این منطقه نیز معرفی شوند.

 معاون سیاسی ‌امنیتی استاندار کرمان بر مقاوم‌سازی منازل تاکید کرد و با اشاره به زلزله‌خیز بودن استان کرمان از فر‌مانداران خواست از ساخت و ساز‌های غیر‌مقاوم جلوگیری کنند.

 وی همچنین بر استفاده بهینه از آب‌های سطحی و زیر‌زمینی و منابع استان تاکید و خاطر‌نشان کرد: ۶۵ درصد آب در استان کرمان به هدر می‌رود.

در این نشست حسین زین‌الصالحین فرماندار فهرج نیز خیر مقدم به آیت‌الله سلیمانی بر وحدت شیعه و سنی تاکید کرد و گفت: مردم این شهرستان با وحدت و برادری در کنار هم زندگی می‌کنند.

 همچنین در این مراسم امام جمعه اهل سنت بخش نگین کویر فهرج، مولوی نظام‌الدین نصرت به قرائت قطعه شعری در زمینه وحدت شیعه و اهل تسنن پرداخت.

همچنین در این مراسم شعر ولایت توسط دانش‌آموزان دبیرستان فارابی شهر فهرج به صورت بسیار زیبا اجرا شد.

برچسب ها:

, , , ,ارسال نظر: