۲۷ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهان, اخبار ویژهدیدگاه | تعداد بازید : 544 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

ملت ایران باخلق حماسه سیاسی دشمنان رامایوس می کند

آیت الله سلیمانی

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان گفت: ملت ایران با حضور گسترده و پرشور در انتخابات و خلق حماسه سیاسی قلب رهبر معظم انقلاب را شادمان و دشمنان را مایوس و سرخورده خواهند کرد.

آیت الله ‘عباسعلی سلیمانی’ در خطبه های نماز جمعه این هفته در مصلای قدس زاهدان افزود: ایران اسلامی رفته رفته در شور و شعف انتخابات قرار گرفته و رقابت داوطلبان نامزدی انتخابات ریاست جمهوری منجر به ورود گروهها و احزاب سیاسی در این صحنه می شود.

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: تایید و یا رد صلاحیت داوطلبان چالش های سیاسی را به وجود می آورد که این خود احتمالا سبب ایجاد بداخلاقی هایی می شود.

امام جمعه زاهدان ادامه داد: حتی برخی افراد که دارای پرونده اقتصادی و یا سیاسی هستند اقدام به نام نویسی کرده اند و مدعی اند که از انقلاب جدا نمی شوند اما در واقع این قبیل افراد می خواهند با رد صلاحیت خود نظام اسلامی را به تنگ نظری متهم کنند و هدفشان بهره برداری سیاسی است.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان تصریح کرد: برخی از نامزدهایی هم که تایید صلاحیت می شوند ممکن است اخلاق اسلامی و موازین شرعی و قانونی را رعایت نکنند که نمونه آن در سال ۸۸ به وقوع پیوست، امیدواریم در این برهه از تاریخ تمامی کسانی که نام نویسی کرده اند با سعه صدر وارد صحنه شوند و از افراط و تفریط در همه مسائل پرهیز کنند.

عضو خبرگان رهبری اظهار داشت: همانگونه که رهبر معظم انقلاب نصیحت فرمودند از مسوولان و دست اندکاران انتخابات و کاندیداها انتظار است عمل به مر قانون را مد نظر قرار دهند.

آیت الله سلیمانی تاکید کرد: از آنجایی که دشمنان نظام اسلامی تمامی تلاش خود را بر کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات معطوف کرده اند، بطور قطع ملت ایران با حضور پرشور و گسترده در این صحنه مهم چنان حماسه سیاسی خلق خواهند کرد که دشمنان بیش از پیش سرخورده و مایوس شوند.

امام جمعه زاهدان در بخش دیگری از خطبه های نماز اقدام بی شرمانه تروریستهای تکفیری در نبش قبر صحابی بزرگوار پیامبر گرامی اسلام (ص) را محکوم کرد و گفت: این اقدام هتاکانه و کار بی شرمانه بطور قطع ماهیت تروریستهای شورشی سوریه را برای همگان روشن خواهد کرد و اگر بعضی ها دولت سوریه را مقصر می دانستند اکنون در نگاه خود تجدید نظر خواهند کرد.

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان بیان کرد: کسانی که این جنایت را خلق کردند عقبه پلیدی دارند که عاملان آن همان کسانی هستند که قبرستان بقیع را به این شکل در آوردند و اگر مقاومت مسلمانان نبود قبر رسول گرامی اسلام (ص) را نیز تخریب می کردند و این کارهای جنایتکارانه فقط از تفکر وهابی گری ساخته است.

آیت الله سلیمانی از مجامع بین المللی و مسلمانان جهان خواست هر چه سریعتر در مقابل اینگونه جنایات ایستادگی کرده و مسببان آن را به مجازات رسانند در غیر این صورت این قوم افراطی و جنایتکار خسارات بیشتری به جامعه اسلامی وارد خواهند کرد.

امام جمعه زاهدان حمله رژیم اشغالگر قدس به سوریه را محکوم کرد و گفت: هنگامی که دولت سوریه در حال قلع و قمع شورشیان بود و تا پیروزی نهایی فاصله زیادی نداشت رژیم اشغالگر قدس با اشاره آمریکا و برای حمایت از شورشیان و تروریستها به سوریه حمله کرد.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان در پایان خطبه های نماز از تلاشهای بی وقفه امدادگران جمعیت هلال احمر در حوادث و صحنه های گوناگون تقدیر کرد.

برچسب ها:

, , , , , ,ارسال نظر: