۳۰ دی سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 682 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۱۰ دی ۱۳۹۱

ملت ایران همواره پشتیبان ولایت است

index

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر گفت: ملت ایران با خلق حماسه ۹ دی به جهانیان ثابت کرد که همواره پشتیبان ولایت فقیه است و هیچگاه از انقلاب، رهبری و دستاوردهای نظام اسلامی فاصله نمی گیرد.

مولوی ‘عبدالصمد کریم زایی’ در خطبه های این هفته نماز جمعه اهل سنت ایرانشهر افزود: درایت و شجاعت رهبر معظم انقلاب در دوران بعد از انتخابات سال ۸۸ موجب شد توطئه فتنه گران و ایادی استکبار خنثی شود.

وی اظهار داشت: ملت ایران با عشق و علاقه ای که به ولایت دارند هیچ وقت تحت تاثیر توطئه های دشمنان قرار نمی گیرند.

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر گفت: در حالی که دشمنان ایران اسلامی در سال ۸۸ تلاش کردند ملت ایران را از دستاوردهای انقلاب و اعتقاداتشان دور کنند اما هوشیاری، درایت و شجاعت رهبر معظم انقلاب موجب شده تا تمام معادلات دشمنان به هم بخورد.

وی افزود: وقتی در کشوری احکام اسلامی اجرا شود و رهبر آن کشور پیرو دستورات الهی و قرآن باشد آن کشور همیشه در برابر هر گونه تهاجم و فتنه ای سربلند خواهد شد.

مولوی عبدالصمد کریم زایی امام جمعه اهل سنت ایرانشهر  گفت: ملت ایران در نهم دی ماه ۸۸ با حضور میلیونی در صحنه به دشمنان نشان داد که از بصیرت بالایی برخوردار است.

همچنین محمد سعید اربابی در همایش گرامیداشت حماسه نهم دی در مسجد آل رسول ایرانشهر افزود: هوشیاری، فرهیختگی و بصیرت افزایی مردم ایران و پیروی از ولایت فقیه پیام حماسه نهم دی ماه بود.

وی بیان کرد: حماسه بزرگ نهم دی ماه که در فرهنگ عاشورایی ایرانیان ریشه دارد برای همیشه در تاریخ ماندگار خواهد ماند.

این نماینده مجلس با اشاره به وقایع فتنه سال ۸۸ گفت: در آن زمان بیگانگان تلاش بسیار کردند تا مردم را بر علیه نظام بشورانند و آنان را به خیابانها بکشانند و از این حرکت به نفع خود بهره برداری کنند اما غافل از اینکه این انقلاب براحتی بدست نیامده که به سادگی با ساده لوحی عده ای از دست برود.

وی افزود: بی حرمتی عده ای به مقدسات مردم ایران در فتنه سال ۸۸ کاسه صبر ملت را لبریز کرد و باعث شد که در نهم دی ماه با رفتن به خیابانها و سر دادن شعارهایی خشم خود را نسبت به اقدامات استکبار نشان داده و پیروی از ولایت فقیه را به منصه ظهور رسانند.

حجت الاسلام والمسلمین حسین طاووسی امام جمعه ایرانشهر نیز در این همایش از نهم دی ماه به عنوان روز تجدید میثاق ملت با ولایت نام برد و گفت: در این روز تاریخی حماسه ای رخ داد که مسیر انقلاب اسلامی را تغییر داد و استکبار جهانی را از ادامه فتنه انگیزی های خود در ایران مایوس کرد.

 

وی اظهار داشت: شجاعت و دینداری ملت ایران رمز موفقیت آنان در برابر توطئه های بیگانگان است.

برچسب ها:

, , , , ,ارسال نظر: