۱۹ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 471 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۲۹ مهر ۱۳۹۱

موج محکومیت اقدام تروریستی توسط مردم ایرانشهر

24

مردم شیعه و سنی، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ، دفتر امام جمعه، فرمانداری، بسیجان، مسوولان دستگاههای اجرایی، نهادهای فرهنگی و دانشگاهی و بازاریان شهرستان ایرانشهر با صدور بیانیه های جداگانه اقدام تروریستی مزدوران استکبار در مقابل مسجد امام حسین(ع) چابهار را محکوم کردند.

فرماندار ایرانشهر نیز گفت: وحدت امت اسلامی سدی محکم در مقابل اقدامات تروریستی مزدوران کوردل و نوکر استکبار و اهداف تفرقه افکنانه آنان است.

‘رحمدل بامری’ با محکوم کردن عملیات تروریستی چابهار افزود: تروریست های وابسته به آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی به عنوان سردمداران استکبار جهانی با اقدامات تروریستی مانند حادثه مسجد امام حسین(ره) چابهار می خواهند بین ملت ایران تفرقه ایجاد کنند.

وی اظهار داشت: مردم غیور و ولایتمدر سیستان و بلوچستان که بارها امتحان خود را در مقابله با حوادث تروریستی دشمنان با سربلندی پس داده اند همواره در مقابل توطئه های بدخواهان نظام و مزدوران و خودفروختگان کوردل ایستادگی می کنند.

وی گفت: آمریکا حامی تروریست است و جیره خواران داخلی و خارجی بدانند که با شهادت فرزندان این مرز و بوم وحدت و انسجام ملت ایران بیش از گذشته می شود.

برچسب ها:

, , , , ,ارسال نظر: