۲۷ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهان, اخبار ویژهدیدگاه | تعداد بازید : 1,386 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۱۶ آبان ۱۳۹۲

ناکامی دشمنان برای کمرنگ جلوه دادن محرم

13920816000290_PhotoA

آیت‌الله عباسعلی سلیمانی صبح امروز ‌در مراسم تشیع پیکر ‌شهدای دادستانی زابل با بیان اینکه شهدا اهل بهشت هستند، افزود: ‌شهدا با مقام والای الهی به بهشت می‌روند و جایگاه و منزلت خود را می‌شناسند.

آیت‌الله سلیمانی تصریح کرد: باید در برابر این حوادث حضور خود را در صحنه جدی‌تر از گذشته به دشمن نشان دهیم دشمنی که در طلیعه ماه محرم ‌تلاش داشت با قربانی کردن ۱۴ نفر از فرزندان این مرز و بوم مراسم ماه محرم در استان را کمرنگ جلوه دهد.

وی گفت: بعد از شهادت ۱۴ نفر از فرزندان این مملکت که نتوانست به اهداف شوم خود برسد در روز سوم ماه محرم با ترور دو تن از جوانان غیور منطقه سیستان تلاش کرد تا دلباختگان حسین رنگ عاشورایی را از دست بدهند

آیت‌الله سلیمانی با تاکید بر اینکه دشمن بداند که مراسم عزاداری ابا عبدالله حسین (ع) امسال پر جمعیت‌تر از سال گذشته و در راستای انتقام‌گیری از دشمنان نظام برگزار خواهد شد، تصریح کرد: ‌ایران ‌امروز با قدرت ‌‌در صحنه ملی و بین‌المللی حاضر ‌شده و اقتدار خود را به رخ جهانیان می‌کشد.

‌‌وی از دستگاه قضایی خواست ضمن شناسایی عوامل ترور این شهدا، ‌عاملان شهادت مرزداران غیور و دادستان زابل را به سزای اعمالشان برسانند.‌/فارس

برچسب ها:ارسال نظر: