۲۲ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 735 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۱۰ دی ۱۳۹۱

نقش تعیین کننده سران طوایف و معتمدین در برقراری امنیت

80475088

80475088

فرماندار شهرستان سرباز گفت: نقش سران طوایف و معتمدان در برقراری امنیت شهرستان مرزی سرباز تعیین کننده و اساسی است.

‘ احمد رضا ریگی’  در نشست مشترک اعضای شورای تامین و معتمدان و سران طوایف شهرستان سرباز افزود: با هم فکری و همراهی و تشریک مساعی معتمدان و ریش سفیدان و علمای شهرستان می توان بسیاری از نقشه های شوم دشمنان را که وحدت، آرامش و امنیت مردم را هدف قرار داده اند، خنثی کرد.

وی اظهار داشت: مردم شهرستان سرباز آگاه، بیدار، ولایت مدار و دوستدار نظام اسلامی و در مسایل اجتماعی مشارکت فعال و چشم گیری دارند.

ریگی با اشاره به پاره ای از مسائل ضد امنیتی در شهرستان سرباز یاد آورشد: عده ای فریب خورده که از بیداری و وحدت مردم این شهرستان عصبانی هستند با انجام ترور های کور در پی تسویه حساب با مردم و نظام اسلامی هستند و مطمئن باشند راه به جایی نخواهند برد.

رییس شورای تامین شهرستان سرباز گفت: وجود امنیت پایدار در شهرستان مرزی سرباز باعث رشد سایر شاخص های علمی و اقتصادی و فرهنگی خواهد شد.

وی از علما،ریش سفیدان و معتمدان و سران طوایف شهرستان خواست مانند گذشته در برقراری نظم و امنیت همکاری نزدیکی با دستگاههای دست اندرکار داشته باشند.

دراین نشست همچنین چند نفر از علما و معتمدان شهرستان سرباز طی سخنانی بر حمایت قاطع از نظام اسلامی، رهبر معظم انقلاب و همکاری در برقراری امنیت منطقه و کوتاه کردن دست بدخواهان تاکید کردند.

برچسب ها:

, , , ,ارسال نظر: