۲ بهمن سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 580 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

نمازگزاران استان هتک حرمت به صحابی پیامبر را محکوم کردند

54

مردم ولایتمدار و خداجوی سیستان و بلوچستان پس از اقامه نماز جمعه با برگزاری راهپیمایی هتک حرمت به ساحت مقدس صحابی بزرگوار پیامبر گرامی اسلام (ص) و حمله رژیم غاصب و جنایتکار صهیونیستی به سوریه را محکوم کردند.

نمازگزاران جمعه در شهرستانهای مختلف سیستان و بلوچستان در این راهپیمایی ها بر سردادن شعارهایی چون ‘مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، مرگ بر وهابی، وهابی نوکر آمریکایی’ از مجامع بین الملل بویژه ملت های مسلمان خواستند در مقابل جنایات وهابیون و اقدامهای ددمنشانه تروریستها در سوریه ایستادگی و با آنان برخورد کنند.

به همین مناسبت مردم همیشه در صحنه زاهدان پس از اقامه نماز جمعه با برگزاری راهپیمایی از مصلای قدس تا میدان نماز جنایات وهابیون بویژه هتک حرمت و نبش قبر حجر بن عدی صحابی پیامبر بزرگوار اسلام (ص) و یار حضرت علی (ع) را محکوم کردند.

در این راهپیمایی که نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان، استاندار، معاونین استاندار، فرماندهان نظامی و انتظامی، مدیران کل و مسوولان دستگاههای اجرایی، دانشگاهیان، کارمندان، کارگران، بازاریان و سایر قشرهای مردمی حضور داشتند، راهپیمایان در میدان نماز تجمع کرده و با سردادن شعارهایی حمله رژیم اشغالگر قدس به سوریه را نیز محکوم کردند.

در پایان این راهپیمایی قطعنامه ای مبنی بر محکومیت جنایتکاران وهابی و دعوت مسلمانان به اتحاد و همبستگی در مقابل توطئه های دشمنان اسلام، قرائت شد.

 نظیر این راهپیمایی در شهرستانهای زابل، هیرمند، زهک، هامون، نیمروز، خاش، ایرانشهر، چابهار، سراوان و سایر شهرستانهای سیستان و بلوچستان برگزار شد.

برچسب ها:

, , , , ,ارسال نظر: