۱۹ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 512 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۸ مرداد ۱۳۹۱

نمازگزاران زاهدان کشتار مردم مسلمان میانمار را محکوم کردند

5454546

نمازگزاران زاهدان پس از اقامه نماز جمعه در مصلی قدس، با شرکت در یک راهپیمایی پرشور و خودجوش، کشتار مردم مسلمان بی دفاع و مظلوم میانمار را به شدت محکوم کردند.

در این راهپیمایی نماینده ولی فقیه و استاندار سیستان و بلوچستان، جمعی از روحانیون، دانشجویان و دیگر اقشار حضور داشتند و مسیر میدان نماز تا مسجد جامع را پیمودند.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی با سر دادن شعارهای ‘مرگ بر آمریکا’ و ‘مرگ بر صهیونیست’، سکوت مدعیان دفاع از حقوق بشر در سازمان ملل متحد در مقابل کشتار مردم بی دفاع میانمار و بایکوت خبری رسانه های غربی در این زمینه را نشانه دست داشتن استکبار در این جنایت هولناک دانستند.

جبهه دانشجویی حمایت از مردم مظلوم میانمار در سیستان و بلوچستان نیز که یکی از بانیان برگزاری راهپیمایی امروز بود، با توزیع وی‍ژه نامه ای با عنوان ‘مظلومیت مسلمانان میانمار’ در بین نمازگزاران به شرح ابعاد مختلف این جنایت و اعلان محکومیت آن از سوی رهبران مردم مختلف کشورهای اسلامی پرداخت.

همچنین نمازگزاران زاهدان طوماری نیز در زمینه محکومیت جنایت بودیان تندرو و دخالت استکبار در نسل کشی مردم مسلمان میانمار و تضییع حقوق آنان امضا کردند.

برچسب ها:

, , , , ,ارسال نظر: