۲۲ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 657 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۲۵ آذر ۱۳۹۱

همایش خورشید ولایت نشانگر عشق مردم ایرانشهر به رهبری

حسین طاووسی

حسین طاووسی

امام جمعه شهرستان ایرانشهر با اشاره به برگزاری سومین همایش خورشید ولایت در این شهرستان گفت: برگزاری این همایش نشانگر عشق، علاقه و وفاداری مردم ایرانشهر به رهبر معظم انقلاب است.

حجت الاسلام ‘حسین طاووسی’ در خطبه های نماز جمعه این هفته ایرانشهر افزود: برگزاری این همایش بهترین فرصت برای شناسایی بهتر و بیشتر توانمندیها، ظرفیت ها و زیباییهای ایرانشهر است.

وی با گرامیداشت ۲۷ آذر سالروز شهادت شهید دکتر مفتح و روز وحدت حوزه و دانشگاه بیان کرد: یکی از برکات انقلاب اسلامی وحدت میان حوزه و دانشگاه و دانشجو و طلبه است که دشمنان ایران بویژه استکبار جهانی از این وحدت و همبستگی به شدت نگران و ناراحت هستند.

امام جمعه ایرانشهر گفت: حوزه و دانشگاه در ۳۳ سال گذشته از پیروزی انقلاب اسلامی نقش بسیار مهمی در خنثی سازی توطئه های دشمنان ایران اسلامی داشته اند.

وی افزود: تضعیف و انحراف در اعتقادات دینی و سلامت اجتماعی از اهداف مهم دشمن است که حوزه و دانشگاه به عنوان دو بازوی مهم علمی و پژوهشی نقش مهمی در خنثی سازی این دسیسه دارند.

طاووسی با تقدیر از تلاش نیروهای مرزبانی استان در کشف بیش از ۱۱ تن موادمخدر گفت: دشمنان ایران اسلامی با ترفندهای مختلف تلاش می کنند جوانان ما را گرفتار و منحرف سازند که رواج موادمخدر و اعتیاد یکی از ترفندهای دشمنان علیه جوانان ایران اسلامی است.

وی بر تسریع در گازرسانی به مناطق مختلف شهر ایرانشهر تاکید کرد و گفت: در بعضی از مناطق لوله گذاری گاز صورت گرفته اما علمک نصب نشده که انتظار می رود مسوولان امر در این زمینه تلاش بیشتری انجام دهند.

برچسب ها:

, , , ,ارسال نظر: