۲۲ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 1,427 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۷ آذر ۱۳۹۲

اوج وحدت بین مردم سیستان و بلوچستان پس از انقلاب

IMAGE635211357183283316.png

حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی، وزیر اطلاعات در جمع علما، روحانیون شیعه و سنی و سران طوایف استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: انقلاب اسلامی در طول ۳۵ سال گذشته برای صیانت از ارزش های دین مبین اسلام هزینه های سنگینی را تقبل نموده و این برای ملت ایران یک افتخار قلمداد می شود.

وی افزود: حمایت مستقیم انقلاب اسلامی از مردم فلسطین، لبنان، سوریه، عراق و افغانستان، استکبار جهانی و متحدانش را عصبانی کرده اما این انقلاب تا ظهور امام زمان(عج) بر این سیاست منطقه ای خود ادامه می دهد.

وزیر اطلاعات خاطرنشان کرد: وزارت اطلاعات مسئولیت سنگین تامین امنیت و حفظ آرامش برای مردم برعهده دارد زیرا که توسعه و پیشرفت هر جامعه ای در گروه امنیت پایدار است.

حجت الاسلام علوی بیان کرد: وزارت اطلاعات اشراف کامل بر ناامنی های استان سیستان و بلوچستان دارد و دیگر این استان مخفیگاه اشرار نخواهد بود و این وزارتخانه در کوتاه ترین زمان همچون صاعقه بر سر آنها فرود می آید.

وی با بیان اینکه سیستان و بلوچستان دارای مردمی مهمان نواز است، افزود: وحدت مردم شیعه و سنی زبان زد خاص و عام ملت ایران است.

در این جلسه با تقدیر و تشکر از خدمات صادقانه مدیر کل قبلی اداره اطلاعات استان، حق پرست به عنوان مدیر کل جدید این اداره کل منصوب شد./شبستان

برچسب ها:ارسال نظر: