۲ بهمن سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهان, اخبار ویژهدیدگاه | تعداد بازید : 550 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۱۰ بهمن ۱۳۹۱

وحدت یکی از اساسی ترین اصول مسلمانان است

آیت الله سلیمانی

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان های سیستان و بلوچستان و کرمان گفت: امت اسلامی برای ترویج اسلام نیازمند اتحاد است؛ چرا که با تفرقه نمی توان در مقابل دشمنان ایستادگی کرد.

 آیت الله عباسعلی  سلیمانی در گفتگو با خبرنگار سرویس استانهای خبرگزاری حوزه با تبریک میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع)، اظهارداشت: وحدت یکی از اساسی ترین اصول مسلمانان است که در آیات و روایات قرآن بارها برآن تاکید شده و بسیاری از بزرگان دین نیز به این مهم تاکید داشته اند.

 نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان های سیستان و بلوچستان و کرمان افزود: وحدتی که ما امروز مدعی آن هستیم  امری اصولی، پایه ای و اعتقادی است به سادگی از بین نخواهد رفت.

 نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان با تاکید براین که عدم وجود اتحاد بین مسلمانان به معنای نادیده گرفتن تاکیدات قران کریم است، گفت: در قرآن کریم بارها بر اتحاد و همدلی تاکید شده و هرکسی به این امر مهم اهتمام نداشته باشد،  به دستورات قرآن کریم توجه نکرده است.

 آیت الله سلیمانی با اشاره به عزم استکبار جهت ضربه زدن به اسلام، خاطرنشان کرد: امت اسلامی برای ترویج اسلام نیازمند اتحاد است؛ چرا که با تفرقه نمی توان در مقابل دشمنان ایستادگی کرد.

امام جمعه زاهدان در پایان یادآور شد: وحدت مانند انگشتان دست است که اگر باهم باشند به مشتی محکم تبدیل خواهند شد، ولی در غیر این صورت به بالشی برای استکبار تبدیل می گردد.

برچسب ها:

, , , ,ارسال نظر: