۲۷ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهان, اخبار ویژهدیدگاه | تعداد بازید : 478 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۳۱ تیر ۱۳۹۱

پاکسازی قلب مقدمه ورود انسان‌ها به رمضان است

آیت الله سلیمانی

آیت الله سلیمانی

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: پاکسازی قلب از نفاق و زنگارهای دنیوی، مقدمه ورود انسان‌ها به ماه پرفیض و برکت رمضان است.

آیت‌الله عباسعلی سلیمانی در خطبه‌های نماز جمعه زاهدان اظهار داشت: مسلمانان در ماه مبارک رمضان با تلاوت قرآن مجید به فیوضات و برکات این ماه می‌رسند.

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان سیستان و بلوچستان  به ابراز ارادت امام سجاد نسبت به قرآن کریم اشاره کرد و افزود: امام سجاد در یکی از بیانات خود فرموده‌”اگر در این دنیا هیچ موجودی زندگی نکند و من با قرآن مجید باشم هیچ ترسی وجودم را فرا نمی‌گیرد”.

امام جمعه زاهدان بیان داشت: قرآن مجید در ماه مبارک رمضان به وجود انسان رنگ و بوی الهی می‌دهد بنابراین فضای دل انگیز تلاوت قرآن مجید را در زندگی خودمان بگسترانیم.

آیت الله سلیمانی ادامه داد: ماه مبارک رمضان، درک فیوضات از طرف مسلمان بوده که با توجه به قرآن مجید نارسایی موجود در زندگی آنها برطرف می‌شود.

وی به ابقای خویش به عنوان امام جمعه زاهدان اشاره کرد و متذکر شد: بنده از احساسات پاک مردم سیستان و بلوچستان نسبت به خود شرمنده هستم که با برپایی اجتماعات مردمی خواستار عنایت دفتر مقام معظم رهبری برای ابقای اینجانب شدند.

امام جمعه زاهدان در پایان اذعان داشت: امیدوارم در روزهای آینده جوابگوی محبت‌های شما مردم سیستان و بلوچستان باشم.

برچسب ها:

, , , ,ارسال نظر: