۳۰ دی سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهان, اطلاعیه و بیانیهدیدگاه | تعداد بازید : 1,164 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۱ فروردین ۱۳۹۲

پیام تبریک آیت الله سلیمانی و استاندار سیستان و بلوچستان

80

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت  سیستان و بلوچستان و استاندار این استان با صدور بیانیه مشترکی فرارسیدن سال نو را که از سوی رهبر معظم انقلاب به ‘سال حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی’ نامگذاری شده است، تبریک گفتند.

آیت الله ‘عباسعلی سلیمانی’ و ‘حاتم ناروئی’ در این بیانیه مشترک با اهدای سلام به مردم شریف ، متدین ، فرهنگی و تاریخی استان سیستان و بلوچستان، اعلام کردند: بدینوسیله فرا رسیدن بهار دل انگیز طبیعت را که مسیر و سیاحتش حیات بخش ، الهام دهنده و درس آموز است و همچنین نشانگر عظمت خداوند متعال و تعبیر بر طراوت هستی و از نوکردن دلها و دیده هاست تبریک می گوئیم.

در این بیانیه آمده است: خداوند سبحان را شاکریم که سی و پنج بهار از عمرمان را در نظام مقدس جمهوری اسلامی در زیر پرچم درخشان ولایت فقیه رقم زده ، امید است که بهار طبیعت با بهار حقیقی دلهای مسلمین و با ظهور حضرت حجت(عج) قرین گردد ،ضمن تبریک حلول سال نو وبهار پرطراوت به تمام هم استانی های عزیز بزرگوار ، سال جدید را سرشار از موفقیت ، شادکامی برکت و معنویت برای شما مردم فهیم و قدرشناس از صمیم قلب از درگاه احدیت آرزومندیم.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: سال ۹۱ ما شاهد پیشرفتهای زیادی بودیم و سال مبارکی برای سیستان و بلوچستان بود، یکی از اتفاقات مبارک سال گذشته انتقال خط لوله گاز (صلح) از ایران به کشور پاکستان بود که با حضور ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و رییس جمهور پاکستان در چابهار رسما افتتاح شد. همچنین شاهد فعالیتهای متعددی در زمینه های مختلف بودیم.

سال آینده انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری را پیش رو خواهیم داشت که بار دیگر ملت شریف استان با حضور پرشور و تاثیر گذار، نقش خود را در سرنوشت سیاسی کشور به اثبات خواهند رسانید

 نماینده ولی فقیه و استاندار سیستان و بلوچستان، نوروز و سال نو را محضر رهبر معظم و فرزانه انقلاب اسلامی، دولتمردان، خانواده معزز شهدا، جانبازان و آزادگان عزیز و همه شما مردمان استان سیستان و بلوچستان تبریک گفته و امیدواریم سال نو سالی سرشار از موفقیت و سربلندی برای مردم عزیز بوده و احسن حال برای همگان تقدیر شود.

برچسب ها:

, , , , , , ,ارسال نظر: