۲ بهمن سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهان, اخبار ویژهدیدگاه | تعداد بازید : 863 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۱ فروردین ۱۳۹۲

پیام تبریک حجت الاسلام و المسلمین عرب نیا دبیر محترم شورا

618-580x248

حجت الاسلام و المسلمین عرب نیا دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۲ پیامی صادر کرد.

متن ابن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«اعْلَمُوا أَنَّ اللَّهَ یُحْیِی الْأَرْضَ بَعْدَ مَوْتِهَا قَدْ بَیَّنَّا لَکُمُ الْآیَاتِ لَعَلَّکُمْ تَعْقِلُونَ»

حیات پس از خزان طبیعت، افزون بر “زیبایی و چشم نوازی”، “امید به آینده‏ای روشن”را برای همه انسان‏های سالک و در مسیر مانده به ارمغان می آورد.

توفیق وصال  این “زیبایی و امید الهی” در بهار ۱۳۹۲ را به خانواده بزرگ دبیرخانه، دفاتر استانی و طلاب و روحانیون اهل سنت سراسر کشور تبریک می گویم و سالی سرشار از بهروزی و سربلندی برای آنان آرزومندم.

سال ۱۳۹۱ را در حالی بدرقه می‏کنیم که با وجود همه فرازها و نشیب‏هایش، موفقیت‏ها و تجارب گرانسنگی را برایمان به همراه داشت.

“ارتقای استانداردها و شاخص‏های آموزشی مدارس”، “برگزاری آزمون‏های جامع” و “آزمون‏های اعطای مدارک استخدامی” ، “افزایش دوبرابری سهمیه عمره در آغاز سال” و “گسترش جغرافیایی و جمعیتی خدمات تحصیلی و تامین اجتماعی”، از جمله دهها موفقیت مانا و ماندگاری است که در سال خوب ۹۱ با مشارکت و همراهی همدلانه و مستمر صف و ستاد و مدیران مدارس، اساتید و طلاب و روحانیون مدارس علوم دینی اهل سنت، جامه تحقق پوشید.

با وجود همه این موفقیت‏ها و کامیابی‏ها، اما تا رسیدن به هدف‏های والا و بزرگ، راه‏های ناپیموده و بلندی را پیش‏رو داریم. بی‏شک همان همدلی و همراهی‏های برادرانه که تاکنون بر همه توطئه‏های خصمانه دنیای کفر و شرک و هزینه های هنگفت، فائق آمده و آنها را درهم شکسته است، در ادامه راه نیز ضامن استمرار موفقیت‏ها و پیروزی‏های بزرگ‏تر و ماندگار‏تر است.

فرصت را غنیمت شمرده و در سالی که به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه‏ای«مدظلّه العالی»، «سال حماسه‌ی سیاسی و حماسه‌ی اقتصادی» نامیده شده است، دست‏های برادری را برای رقم زدن آینده‏ای روشن می فشاریم.

با نام و یاد خدای مهربان، سال ۱۳۹۲ را آغاز و صف در صف و پشت به پشت، امید دشمنان عظمتِ مسلمانان و جهان اسلام را ناامید و بنای شکوهمند بیداری و تمدن اسلامی را در هزاره سوم تحکیم و گسترش می دهیم.

و آخر دعوانا ان الحمد لله رب العالمین
محمد صادق عرب نیا
دبیر شورای برنامه ریزی مدارس
علوم دینی اهل سنت

برچسب ها:

, , , ,ارسال نظر: