۲۲ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 1,149 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۹ آذر ۱۳۹۲

پیروزی با پافشاری ملت ایران برحق مسلم هسته ای

80927679-5263429

 مولوی ˈعبدالسلام ملازادهˈ در جمع نمازگزاران مسجد النبی (ص) اهل سنت ایرانشهر موفقیت تیم مذاکره کننده در ژنو را به رهبر معظم انقلاب، ریاست جمهوری و ملت ایران تبریک گفت.

وی افزود: ایران اسلامی قله های رفیع موفقیت را یکی پس از دیگری طی می کند و آینده درخشانی در انتظار این ملت است.

وی اظهار امیدواری کرد که مشکلات اقتصادی مردم نیز مرتفع شود.

امام جمعه مسجد النبی اهل سنت ایرانشهر با تبریک انتصاب استاندار جدید سیستان و بلوچستان گفت: استاندار تجربه های زیادی در وزارت کشور دارد و هدفش نیز برادری و برابری است که امیدواریم با همکاری مردم و مسوولان در این راه موفق شود.

وی انتصاب مدیر کل جدید اداره اطلاعات سیستان و بلوچستان را نیز تبریک گفت و اظهار داشت: امید است این دو انتصاب با همکاری و هماهنگی مردم و مسوولان زمینه حل مشکلات و توسعه و پیشرفت استان را فراهم کند.

مولوی ملازاده در بخش دیگری از خطبه های نماز با اشاره به برخی سرقت ها و ناامنی ها در ایرانشهر گفت: کسانی که مال مردم می خورند و مخل امنیت جامعه هستند مسلمان نیستند.

وی با اشاره به بازدید جمعی از علما و مسوولان از نمایشگاه نیروی انتظامی ادامه داد: در این نمایشگاه دو هزار و ۵۰۰ بطری مشروبات الکلی و اموال سرقتی مکشوفه به نمایش گذاشته شده بود که جای بسی تاسف و تاثر است در شهر مسلمانان این همه مشروبات الکلی کشف می شود، اینها را چه کسانی مصرف می کنند؟/ایرنا

برچسب ها:ارسال نظر: