۲ بهمن سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهان, اخبار نهاد ایرانشهردیدگاه | تعداد بازید : 799 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۲۵ دی ۱۳۹۱

کارگاه آموزشی اصلاح سبک زندگی در ایرانشهر‌ برگزار می‌شود

139011130

139011130

سرپرست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت واحد ایرانشهر گفت: ‌‌۲۶ و ۲۷ دی ‌ماه جاری‌ دو کارگاه آموزشی برای معلمان دینی و روحانیون اهل سنت در ایرانشهر برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام مهرداد محرری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایرانشهر اظهار داشت: دو کارگاه آموزشی در نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت واحد ایرانشهر برگزار می‌شود.

وی افزود: کارگاه آموزشی معلمان دینی در روز سه شنبه ۹۱/۱۰/۲۶ ساعت ۱۴ الی ۱۶ در محل سالن اجتماعات آموزش و پرورش ایرانشهر با حضور حجت الاسلام والمسلمین کاوری از اساتید حوزه و دانشگاه برگزار می گردد.

سرپرست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت واحد ایرانشهر بیان کرد: کارگاه آموزشی دوم ویژه روحانیت اهل سنت ایرانشهر روز ۲۷ دی‌ماه است که در مدرسه علمیه حقانیه با سخنرانی مولوی عبدالصمد دامنی مدیر مدرسه علمیه حقانیه و حجت‌الاسلام کاوری در ایرانشهر برگزار می‌شود.

محرری گفت: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص اصلاح سبک زندگی و لزوم تبیین بیانات ایشان و مشکلات فراوان این منطقه در خصوص حقوق خانواده موضوع این کلاس ها هم به اصلاح سبک زندگی و حقوق خانواده می پردازد.


برچسب ها:

, , , ,ارسال نظر: