۲ بهمن سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 511 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

کسانی که قبر صحابه پیامبررا تخریب کرده اندمسلمان نیستند

images-150x150

مولوی ‘عبدالصمد کریم زایی’ امام جمعه اهل سنت ایرانشهر گفت: حجربن عدی یکی از صحابه پیامبر بوده که احترم او بر هر مسلمانی واجب است.

وی تصریح کرد: آن افرادی که مقبره این یار پیامبر (ص) را تخریب کرده اند بویی از اسلام نبرده اند و علما و روشنفکران جهان اسلام باید جلوی اینگونه حرکات زشت را بگیرند.

مولوی کریم زایی افزود: تروریست هایی که در سوریه به جان و مال و زن و بچه مسلمانان رحم نمی کنند و قبر یکی از صحابه باوفای پیامبر(ص) را تخریب کرده اند مسلمان نیستند بلکه همگام با کفر هستند.

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر گفت: استکبار جهانی و صهیونیست دشمنی دیرینه با اسلام و مسلمانان دارند و افراد ساده لوح و جیره خوار به نام اسلام خیانت به اسلام و مسلمین می کنند.

مولوی کریم زایی ادامه داد: تخریب و نبش قبر هر فردی حرام است بخصوص حجر ابن عدی که یکی از یاران با وفای پیامبر اسلام (ص) بوده اند.

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر گفت: اسلام دین رحمت، بخشش و رافت است اینگونه حرکات موجب می شود که دشمنان اسلام از مسلمانان چهره خشنی معرفی کنند و این خواسته دشمنان است.

وی اظهار داشت: این حرکات موجب نزدیک شدن استکبار جهانی به اهداف شومش می شود و اسلام را به عنوان دین خشن در دنیا معرفی و مسلمانان را افرادی بی رحم و جنگجو که به زنده و مرده خودشان رحم نمی کنند، مطرح کند.

برچسب ها:

, , , , , ,ارسال نظر: