۲ بهمن سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 689 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۱۹ اسفند ۱۳۹۱

کشورهای همسایه آرزوی ذره‌ای از امنیت در ایران را دارند

امام جمعه اهل سنت نگور گفت: کشورهای همجوار ما آرزوی ذره‌ای از امنیت به وجود آمده در کشورمان را دارند.

مولوی عبدالرحمن عارفی اظهار داشت: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رهبری فرزانه دارای آنچنان امنیتی در کشور هستیم که آنهایی که در همسایگی ما زندگی می‌کنند حسرت ذره‌ای از آن را دارند.

وی افزود: آن چیزی که امروز در کشورهای همسایه اتفاق می‌افتد این است که در مسجد، دانشگاه، مدرسه و… امنیت ندارند و در همه این مکان‌ها، توطئه دشمنان به خوبی آشکار است.

امام جمعه اهل سنت نگور ادامه داد: تا آخرین قطره خون پای انقلاب و رهبری ایستاده‌ایم و هیچ‌گاه اجازه نخواهیم داد تا دشمن از این منطقه به نفع خودش سود ببرد.

مولوی عارفی بیان داشت: دشمن آرزوی تفرقه و ایجاد ناامنی در این منطقه را با خود به گور خواهد برد چراکه مردم این استان هرگاه توطئه دشمنان را بیشتر می‌بینند انسجام بیشتری پیدا می‌کنند و این از برکات انقلاب است.

وی تصریح کرد: مردم این خطه از میهن اسلامی ایران از ابتدای پیروزی شکوهمند انقلاب به عنوان مرزدارانی غیور از دستاوردهای این نظام پاسداری کرده و بر این اعتقاد خود با عزمی راسخ ایستاده‌اند.

امام جمعه اهل سنت نگور اضافه کرد: روحانیت نقش بسزایی در آرامش این منطقه داشته‌اند به طوری که همواره مبانی وحدت را در جامعه تبیین کرده‌اند.

مولوی عارفی با بیان اینکه همواره مرز ابزار وسوسه استکبار بوده است گفت: مردم فهیم این منطقه با انسجام و یکدلی هیچ‌گاه گول ترفندهای دشمنان را نخورده‌اند و امنیت حاکم حاصل از این تلاش به خوبی در سطح منطقه نمایان است.

وی افزود: حرکت‌های اسلامی صورت گرفته در مناطق اسلامی، از بیداری اسلامی که ریشه و منشأ آن در انقلاب شکوهمند ایران اسلامی است می‌رود تا جهان اسلام را به ید واحدی مبدل سازد و تمام تلاش دشمنان برای تفرقه، نرسیدن ما به این اتفاق مهم است.

امام جمعه اهل سنت نگور بیان کرد: امید می‌رود با وحدت و همدلی منطقه را به الگویی در کشور مبدل سازیم چراکه این منطقه دارای ظرفیت‌های بی‌شماری است

برچسب ها:

, , ,ارسال نظر: