۳۰ دی سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 616 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۲۱ بهمن ۱۳۹۱

۲۲ بهمن عید حقیقی ملت ایران است

3239004

امام جمعه اهل سنت نیکشهر با دعوت از ملت همیشه در صحنه ایران برای شرکت در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: ۲۲ بهمن عید حقیقی ملت ایران است چرا که در این روز خداوند نعمت اسلام، جمهوری اسلامی و ولایت فقیه را به آنها ارزانی داشت.

مولوی ‘عبدالله وحیدی فر’ با بیان اینکه مردم انقلابی نیکشهر با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن یک بار دیگر حمایت خود از نظام اسلامی و رهبری انقلاب را به اثبات می رسانند، افزود: ملت ایران با آگاهی از حساسیت های موجود در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشارکتی گسترده خواهد داشت و به دشمنان می فهماند که همین مشارکت گسترده را در انتخابات خردادماه ۹۲ نیز تکرار خواهد کرد.

وی خطاب به دشمنان نظام و ملت ایران تصریح کرد: آگاه باشید که بار دیگر این ملت در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سیلی محکم تر بر شما خواهد زد و ‘نه’ بزرگتری به تمامی ترفند های شما خواهد گفت.

وی با بیان اینکه آمریکا نیازمند مذاکره با ایران است ادامه داد: اما ایران نیازمند این مذاکره نیست چرا که ملت ایران مستقل است و هرگز زیربار مذاکره ذلت بار و توام با تهدید و فشار نخواهد رفت.

امام جمعه اهل سنت نیکشهر با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری گفت: مذاکره حسن نیت می خواهد نه سوء نیت و آمریکا باید ابتدا حسن نیت خود را ثابت کند.

مولوی وحیدیفر با اشاره به خوشحالی برخی افراد از اعلام آمادگی آمریکا برای مذاکره با ایران بیان داشت: آمریکا نیازمند ما است و ما نیازی به آمریکا نداریم و ملت ایران به فضل الهی راه عزت، عظمت و افتخار خود را با وجود همه فشارها و تحریم ها ادامه می دهد و در همه عرصه ها پیروز می شود.

امام جمعه اهل سنت نیکشهر اظهار کرد: مردم انقلابی و خداجوی شهرستان نیکشهر همواره حضوری پرشور و گسترده در صحنه دارند و در این راهپیمایی نیز با تمام توان شرکت خواهند کرد.

برچسب ها:

, , ,ارسال نظر: