۲۲ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 677 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۱۰ دی ۱۳۹۱

۹دی روز حماسه کم نظیر ملت در حمایت از ولایت فقیه بود

picture1888

picture1888

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان  گفت: ۹ دی روز حماسه کم نظیر ملت ایران و میثاق مجدد امت با ولایت و رهبری معظم انقلاب و روز فتح خاکریز دشمن بود.

 آیت الله ‘عباسعلی سلیمانی’  روز شنبه در همایش بصیرت و میثاق امت با ولایت در زاهدان افزود: ۹ دی به حق جلوه نوری بود که هم از پیشانی مومنان و هم از دست راستشان که تصاویر رهبر معظم انقلاب را حمل می کردند، تلالو داشت.

امام جمعه زاهدان اظهار داشت: جریان نفاق پدیده ای مربوط به دوره حکومت نبی مکرم اسلام (ص) است و بعد از رحلت ایشان به هیچ عنوان وقوع پدیده ای به عنوان نفاق که دقیقا رهبری جامعه اسلامی را نشانه گرفته باشد در تاریخ اسلام تا قبل از فتنه سال ۸۸ قابل مشاهده نیست.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمنان اسلام و نظام اسلامی با برنامه ریزی های قبلی، جریان فتنه ۸۸ را بعد از انتخابات ریاست جمهوری شکل دادند و عده ای دست نشانده و ارازل و اوباش با هدف ایجاد اغتشاش به خیابان ها ریختند و به مقدسات مردم اهانت کردند.

آیت الله سلیمانی ادامه داد: حضور سنگین و همه جانبه ملت آگاه و با بصیرت ایران اسلامی در صحنه که در تایید سخنان رهبر معظم انقلاب در خطبه های نماز جمعه انجام شد،خط بطلانی بر تمام تلاش های فتنه گران برای براندازی نظام جمهوری اسلامی بود.

امام جمعه زاهدان اظهار داشت: در جریان دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دیواری شکل گرفت که دو گروه ‘آشوب گران دست نشانده قدرت های استکباری’ و در نقطه مقابل آنان ‘شکل دهندگان حماسه ۹ دی’ در دو طرف آن قرار داشتند.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: ملت ایران با خلق حماسه همیشه جاوید ۹ دی خاکریز دشمن را به شایستگی فتح کردند و بار دیگر انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند.

وی گفت: ۹ دی روز فتح خاکریز دشمن توسط ملت بصیر، همیشه بیدار و هوشیار ایران اسلامی بود.

همچنین آیت الله ‘عباسعلی سلیمانی’ در خطبه های این هفته نماز جمعه زاهدان افزود: ملت ایران با خلق حماسه ۹ دی پایبندی و وابستگی خود به ولایت فقیه در سایه وحدت و حمایت همه جانبه از رهبر معظم انقلاب را به رخ فتنه گران کشاند.

امام جمعه زاهدان اظهار داشت: حضور کم نظیر و میلیونی ملت ایران در پای صندوق های رای دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ۲۲ خرداد سال ۸۸ در حال تبدیل شدن به سرمایه عظیمی برای نظام جمهوری اسلامی در عرصه تقابل با استکبار بود که دشمنان با آگاهی از این موضوع سعی به مقابله با آن پرداختند.

عضو خبرگان رهبری با بیان اینکه ایمان دینی، مردم را در انتخابات سال ۸۸ پای صندوق های رای کشاند گفت: آرای مردم در این انتخابات نشان از حمایت همه جانبه آنان از نظام، دفاع از انقلاب و لبیک گویی به ندای رهبری بود.

آیت الله سلیمانی افزود: حضرات بازنده که خود را وابسته به نظام می دانستند در این انتخابات بجای تشکر مردم و تبریک به فرد برنده آهنگ ناموزون تقلب در انتخابات و امانت داری نکردن از آرای مردم را سردادند و گروهی سوء استفاده چی و عناصر ضد انقلاب این موضوع را دنبال کردند.

امام جمعه زاهدان گفت: متاسفانه به دنبال سردادن همین آهنگ ناموزون زمینه اغتشاش برای اشرار داخلی و ضد انقلاب برون مرزی فراهم شد و روز به روز دامن این اغتشاشات گسترش یافت و در جریان فتنه ۸۸ عناصر خودفروخته فرمایشات رهبری را ندیده گرفتند و به حریم امامت و ولایت رحم نکردند و حرمت عاشورا و امام حسین(ع) را زیر پا گذاشتند.

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان اظهار داشت: در اوج فتنه گری دشمنان داخلی و خارجی رهبر معظم انقلاب از مردم بصیرت را مطالبه کرد و ملت آگاه و بیدار ایران اسلامی به محض شنیدن فرمان رهبر و مقتدای خویش، خط حق و باطل را تشخیص دادند و با حضور در صحنه مقابله با اغتشاش گران حماسه ۹ دی را خلق کردند.

نماینده ولی فقیه در استان گفت: عناصر اصلی فتنه و فتنه گران باید از این جریان عبرت گیرند و دیگر در صدد توطئه و ایجاد تفرقه در میان ملت همیشه بیدار ایران اسلامی نباشند زیرا دیگر حنایشان برای کسی رنگی ندارد.

عضو خبرگان رهبری با اشاره به خودکفایی چهار هزار خانوار زیر پوشش کمیته امداد سیستان و بلوچستان گفت: دست اندرکاران پرداخت یارانه اگر با الگو گرفتن از کمیته امداد برای مردم ایجاد اشتغال می کردند بهتر از پرداخت مستقیم پول به آنان بود.

امام جمعه زاهدان در خطبه اول نماز با تسلیت فرا رسیدن اربعین حسینی (ع)، تاثیرات قیام عاشورا در جامعه را تشریح کرد و گفت: این قیام دودمان امویان را برباد داد و اسلام را زنده کرد.

آیت الله سلیمانی آغاز سال ۲۰۱۳ میلادی را تبریک گفت و با گرامیداشت سالروز ابلاغ نامه امام امت (ره) به گورباچف اظهار داشت: گورباچف پس از دریافت این نامه مدتها حیران و سرگردان بود و وقتی می خواست پاسخ دهد اذعان کرد که دین قویترین دستاورد برای بشریت است.

برچسب ها:

, , , , ,ارسال نظر: